Choroba Pawła Królikowskiego nie daje o sobie zapomnieć. Aktor kilka lat temu zachorował na raka, a ostatnio przeszedł poważną operację. W jakim stanie jest Paweł Królikowski? – Cały czas jest rehabilitowany – wyznaje żona aktora. 

Już od jakiegoś czasu mówi się, że ze zdrowiem Pawła Królikowskiego nie jest najlepiej. Kilka lat temu aktora serialu Ranczo zaatakowała choroba nowotworowa, a ostatnio jego problemy ze zdrowiem wróciły z podwójną siłą. Właśnie przeszedł poważną operację i powoli wraca do siebie. O jego stanie zdrowia opowiedziała jego żona: Małgorzata Ostrowska-Królikowska. 

Paweł Królikowski przeszedł operację

Paweł Królikowski kilka lat temu miał raka, jednak udało mu się wówczas pokonać chorobę. Przeszedł konieczną operację i wrócił do zdrowia, jednak nie an długo. Po czterech latach problemy Królikowskiego ze zdrowiem wróciły. Ostatnimi czasy Paweł Królikowski wszędzie pojawia się w kapeluszu. Aktor serialu Ranczo przeszedł właśnie kolejną poważną operację, jednak rodzina, tym razem nie zdradza szczegółów dotyczących jego choroby. Małgorzata Ostrowska-Królikowska zdradziła, że mąż jest rehabilitowany i może liczyć na wsparcie całej rodziny.

Rehabilitacja to jest proces. Nie wiadomo, ile potrwa. Mąż pracuje, ale jest cały czas rehabilitowany, walczy i jest bardzo dzielny. Jest po bardzo ciężkiej operacji, więc to wymaga czasu-cytuje aktorkę kozaczek.pl

ranczo
filmpolski.pl

Paweł Królikowski: choroba

Paweł Królikowski miał tętniaka mózgu. Jego problemy zdrowotne zaczęły się już jakiś czas temu, bo w 2015 roku. To właśnie wtedy przeszedł operację wycięcia tętniaka mózgu. Jak się okazuje do szpitala trafił, dopiero za namową swojej żony, Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej, która była mocno zaniepokojona jego stanem zdrowia. Królikowski miał bóle i zawroty głowy, wymioty i kłopoty z widzeniem. W jednym z wywiadów Paweł Królikowski wyznał, że życie uratowało mu dwóch lekarzy i przede wszystkim żona, dzięki której poddał się leczeniu. 

ranczo
fot. Facebook

Paweł Królikowski nie był obecny podczas jednego z nagrań programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo, co wytłumaczył widzom swoim stanem zdrowia.

– Na początku maja nie przyjechałem do was na spotkanie. Okazało się, że moje zdrowie nie było okej. Musiałem więc coś z tym zrobić, spotkałem ludzi w Szpitalu Bródnowskim, w szpitalu koło Zgierza i tam mi uratowali życie, uratowała mi życie moja żona i uratował mi życie mój profesor Ząbek i okazało się, że mogę żyć, że mogę z wami się spotykać – powiedział na antenie stacji Polsat Królikowski.

Mamy nadzieję, że ze zdrowiem aktora serialu Ranczo wszystko ułoży się po jak najlepszej myśli. Trzymamy kciuki za powrót do zdrowia. 

ranczo
filmpolski.pl

ZOBACZ TEŻ:

  1. Potężny diament odkryty w RPA. Już wiadomo, że jego cena będzie rekordowa
  2. Nowa kuracja odchudzająca dla tych, którzy porzucili nadzieję na utratę nadwagi. Możesz zrzucić 16 kg w 30 dni
  3. Dziecko to marzenie Małgorzaty Rozenek-Majdan. Gwiazda zdradziła, kiedy powitają nowego członka rodziny
  4. Znana gwiazda schudła po ciąży 45 kilogramów. Jej dieta zadziwia
  5. Kultowa aktorka straciła mamę w bolesnych okolicznościach. Gwiazda o szczegółach jej śmierci dowiedziała się z gazety
  6. Media podają, że policja interweniowała w domu gwiazdora „M jak miłość”. Aktor wydał oświadczenie
  7. Miłość oralna powoduje nowotwór?! Niepokojące słowa profesora

 

Poprzedni artykułKot był drużbą na weselu swojego właściciela. Miał nawet własny garnitur
Następny artykułAnna Jantar chwilę przed ślubem zwróciła się do Kukulskiego. Mężczyzna nie spodziewał się takich słów
Redaktor działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwent dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Społecznej Akademii Nauk w Warszawie. Swoją pracę licencjacką napisał o kreowaniu wizerunku Dody, której jest fanem. Nie lubi sportu, nie przepada za siłownią, za to uwielbia podróżować i poznawać wszystko, co nowe.