Choroba płuc, z którą zmaga się znana celebrytka stała się powodem do napisania wzruszającego postu na Instagramie. Słowa, które napisała gwiazda, sprawiają, że do oczu napływają łzy. 34-latka przyznała, że to właśnie zatrważające rokowania specjalistów zmusiły ją do takich przemyśleń. Lekarze dawali mi siedem miesięcy – napisała.

Celebrytka, która na swoim Instagramowym koncie posiada ponad milion obserwatorów, przyznała, że zmaga się z rzadką, nieuleczalną chorobą. It girl wyznała, że ma pełną świadomość, iż w dużej mierze do jej rozwoju przyczyniła się praca i nadmiar obowiązków, które na siebie wzięła. Diagnozę poznała zupełnie przypadkowo. 

Choroba płuc w jej przypadku jest nieuleaczalna

34-letnia Miroslava Duma, znana blogerka, dziennikarka i biznes woman, na swoim Instagramie zdecydowała się na wzruszające wyznanie dotyczące ostatnich miesięcy swojego życia.

– Na początku tego roku zdiagnozowano u mnie rzadką chorobę płuc i dano mi 7 miesięcy życia. To było szalenie przerażające, ale patrząc wstecz, zdaję sobie sprawę, że ostatnie miesiące powrotu do zdrowia były prawdopodobnie najszczęśliwszymi miesiącami w całym moim życiu – napisała dziennikarka na profilu.

Choroba płuc
instagram.com @miraduma

Przerażająca diagnoza w jednej chwili uświadomiła jej, jak bardzo kocha życie i zrobiłaby wszystko, by zostać na świecie dłużej. Zaczęła dostrzegać drobne rzeczy, które do tej pory zupełnie ignorowała. Rosyjska it girl przyznała, że przez lata miała obsesję na punkcie kolejnych polubień, zarówno w świecie wirtualnym, jak i życiu prywatnym.

Diagnozę poznała przez przypadek

Prawdą wyszła na jaw z powodu pomyłki jej prawnika. Jak sama przyznaje, od tego momentu zwraca szczególną uwagę na znaki.

– Jakby ktoś mi powiedział: nie poddawaj się. Dziś nadal realizuję swoje wielkie marzenie i naprawdę wierzę, że mogę pomóc uratować naszą planetę – napisała kobieta.

Na koniec zwróciła się do swoich fanów i najbliższych przyjaciół. Kobieta ma nadzieję, że pewnego dnia będzie mogła o wszystkim opowiedzieć im osobiście.

– I co najważniejsze: dziękuję wszystkim wspaniałym ludziom w moim życiu, kocham was całym sercem (i płucami) – dodała na koniec.

Miroslava Duma nie zamierza się poddawać i nadal będzie realizować swoje marzenia!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Choroba płuc
instagram.com @miraduma

Choroba płuc przyczyniła się do napisania wzruszającego wpisu. 

Choroba płuc
instagram.com @miraduma

Lekarze dawali jej zaledwie 7 miesięcy życia.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Emerytura zwolniona z podatku. Spełnia się największe marzenie emerytów
  2. Zmiany w „The Voice of Poland”? Wiemy, kto zasiądzie w fotelach jurorów w nowej edycji
  3. Znaki zodiaku kobiet, które przyciągają nieodpowiednich mężczyzn. One powinny szczególnie uważać
  4. Zauważyliście kiedyś jeden paznokieć pomalowany u mężczyzny? Nie stoi za tym przypadek ani moda
  5. Sparaliżowana kobieta z ciężkimi dolegliwościami trafiła do szpitala. Lekarze zajrzeli między jej nogi i zamarli, znaleźli przyczynę choroby
Poprzedni artykułSuczka umarła przez domowy składnik. 8 dni walczyła o życie
Następny artykułFryzjer zauważył na głowie kobiety dziwne znamiona. Prawda okazała się straszna
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.