Chory kot ma nogi, przez które przypomina małego pająka. Choroba, na którą cierpi maluch, sprawia trudności w chodzeniu i codziennym funkcjonowaniu. Poznajcie historię tego uroczego malucha.

Kiedy ludzie znaleźli trójnogą, dziką kotkę, okazało się, że jest w ciąży, więc złapali ją i starali się pomóc. Ze względu na to, że schronisko nie miało odpowiednich warunków do opieki nad maluchami, zwróciło się o pomoc do miejscowej ludności. Kotka potrzebowała spokojnego miejsca, żeby móc opiekować się swoimi dziećmi. 

Chory kot o wyglądzie pająka

Na szczęście dla rodzeństwa i kociej mamy, udało się znaleźć osobę, która wyciągnęła pomocną dłoń i przetransportowała kociaki do bezpiecznego miejsca zwanego Ana’s Angels. Tracy Pitisci zabrała kocięta z zimnego schroniska do ciepłego domu zastępczego zaraz po ich urodzeniu. Kocia mama była zestresowana i nie opiekowała się kociakami. W tym czasie Pitisci zauważyła, że z jednym z kociąt jest coś nie tak. 

Chory kot z wykrzywionymi stawami 

Kiedy zorientowali się, że coś jest nie tak z jednym z kociąt, postanowili obejrzeć wszystkie koty. Jeden z nich, o imieniu Aries, miał wykrzywione stawy, co było następstwem tego, że dorastał ściśnięty w brzuchu matki. Jego stawy ukształtowały się w nieodpowiedni sposób. Kiedy przeniesiono ich do spokojnego pokoju, kotka zaczęła opiekować się maluchami, a opiekunowie zastanawiać, co zrobić z nogami Aries’a. Lekarz zalecił związanie jego tylnych nóg, aby wzmocnić mięśnie pośladków kociaka. Rodzina liczyła, że z wiekiem stan kota się poprawi, ale on wciąż wyglądał tak samo

Chory kot, mimo trudności, radzi sobie w życiu. Został pod opieką rodziny, która mu początkowo pomagała. Stawia czoła wyzwaniom, chociaż chodzenie sprawia mu trudność. Dzięki wiecznym aniołom, których zyskał, będzie mu łatwiej iść przez świat. 

Zobacz zdjęcia: 

chory kot
thedodo.com — Tracy Pitisci

Kotka urodziła kociaki w zimnie i niekomfortowych warunkach.

chory kot
thedodo.com — Tracy Pitisci

Znaleźli się ludzie, którzy pomogli rodzinie i zauważyli, że z jednym z kociąt jest coś nie tak. 

chory kot
thedodo.com — Tracy Pitisci

Chory kot miał powykrzywiane stawy, dlatego przypominał małego pająka. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kot wybrał sobie nietypowe miejsce na zabawę. Położył się na… trenie sukni panny młodej
  2. Kobieta przygarnęła kilka kotów. Po jakimś czasie było ich już 120
  3. Kot próbuje schować się przed weterynarzem w niecodziennym miejscu. Nagranie rozśmiesza do łez
  4. Husky znalazł w lesie siedem porzuconych kociąt. Postanowił zostać ich mamą
  5. Biały lew i biała tygrysica zostali rodzicami! Ich dzieci są niesamowite

Źródło: thedodo.com 

 

Poprzedni artykułChłopak się jej oświadczył: „Zgodziłam się, ale jest mi niedobrze na samą myśl, że mam być jego żoną”
Następny artykułJak się ubrać do Lizbony? Wygodne i stylowe rozwiązania
Redaktorka działu Zwierzęta w Lelum.pl. Absolwentka kierunku logopedia ogólna i kliniczna na Uniwersytecie Warszawskim. Uczennica i logopeda w Szkole Piosenki Elżbiety Zapendowskiej i Andrzeja Głowackiego. Od kilkunastu lat śpiewa jazz, poezję śpiewaną i piosenkę aktorską. Oczkiem w głowie są jej trzy psy, dzięki którym zainteresowała się tematem behawioryzmu. Uwielbia mazurskie tereny oglądane z grzbietu konia.