Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > „Chwile spędzone z Tobą na zawsze pozostaną w pamięci”. Katarzyna Żak żegna wielką aktorkę
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 23.01.2022 18:54

„Chwile spędzone z Tobą na zawsze pozostaną w pamięci”. Katarzyna Żak żegna wielką aktorkę

Katarzyna Żak
Instagram/katarzynazak.official

Śmierć Barbary Krafftówny odbiła się szeroko w środowisku aktorskim. Kultowa artystka filmowa i teatralna zmarła w wieku 93 lat. Teraz kolejne gwiazdy żegnają niezwykłą aktorkę. Katarzyna Żak opublikowała bardzo osobisty wpis.

Żona Cezarego Żaka miała okazję poznać Krafftównę osobiście. Dziś zamieściła w mediach społecznościowych zdjęcie, nawiązujące do tego wydarzenia.

Katarzyna Żak żegna Barbarę Krafftównę

Gwiazdy, które pożegnały Barbatę Krafftównę, nie ukrywają smutku i żalu, ale też dzielą się przy tej okazji prywatnymi wspomnieniami o wielkiej aktorce. Tak jest w przypadku Katarzyny Żak.

Cezary Żak, mąż Katarzyny, ma na swoim koncie także sztuki teatralne. W 2012 roku premierę miał jego debiut reżyserski. Warszawski OCH Teatr wystawił adaptację przedstawienia Grahama Linehana „Trzeba zabić starszą panią”.

Główną rolę w spektaklu zagrała właśnie Barbara Krafftówna. Teraz żona Cezarego Żaka opublikowała wspomnienie z tego okresu. Aktorka napisała na Instagramie:

Odeszła od nas Barbara Krafftówna. Wspaniała Aktorka, legenda. Basiu, dziękuję Ci, że mogłam Cię poznać, ulec Twojemu urokowi. Chwile spędzone z Tobą na zawsze pozostaną w pamięci – wyznała Żak.

Zobacz zdjęcie:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Ida Nowakowska nie mogła powstrzymać łez. W TVP na żywo przekazano najsmutniejsze informacje
  2. Pojechali do spalonego domu syna Magdy Gessler. Porażające, co zastali na miejscu
  3. Najrzadsze znaki zodiaku. Jest ich bardzo mało, są naprawdę wyjątkowe