Chylak: torebki szyte w Polsce zostały ochrzczone ulubionym wyborem influencerów. Akcesoria założonej w 2014 roku marki podbijają ulice, zachwycając minimalistycznym wyglądem i praktycznością. Królują na Instagramie!  

Zofia Chylak, założycielka świetnie prosperującej marki, projektowania nauczyła się w Proenza Schouler w Nowym Jorku oraz w atelier Nicolasa Caito. Jej pomysły zachwycają prostotą i starannym doborem materiałów sprowadzanych aż z Włoch!

Piękno i funkcjonalność 

Projektując torebkę, nie można myśleć wyłącznie o jej wyglądzie. Torebka, zwłaszcza w dzisiejszych czasach, to coś więcej niż tylko ładny dodatek. To przedmiot użytkowy, który musi spełniać konkretne wymagania. Zależy mi na tym, żeby te funkcje połączyć, żeby każda torebka była zarówno praktyczna, jak i ładna, ponadczasowa i modna jednocześnie — przyznaje Zofia Chylak.

Marka Roku

W 2015 roku marka Chylak otrzymała nagrodę Elle Style Award w kategorii Marka RokuRok 2018 przyniósł wiele sukcesów, również na rynku zagranicznym. O polskich torebkach pisała brytyjska, francuska i amerykańska edycja magazynu Vogue. Wraz z końcem roku marka Chylak rozpoczęła współpracę z Net-a- Porter, jednym z najbardziej prestiżowych sklepów internetowych na świecie.

Chylak: torebki dla każdej z nas

Marka Chylak oferuje możliwość ogromnego wyboru. Wśród projektów znajdziemy zarówno torebki klasyczne, kubełki, plecaki, mini torebki, worki, jak i paski, portfele i inne akcesoria. Wyszczególnić można również kolekcje podróżne, nieskórzane, kapsułowe oraz spersonalizowane. 

Projekty marki Chylak dostępne są na stronie chylak.com oraz stacjonarnie na ulicy Koszykowej 14 w Warszawie i ulicy Stawnej 12 w Poznaniu

Zobacz zdjęcia:

Chylak: torebki
instagram.com @chylak.bags

Marka Chylak wkroczyła na polski rynek w 2014 roku. Wielu influencerów pokochało minimalistyczne i bardzo funkcjonalne projekty. 

1
2
3
4
Poprzedni artykułBeata Tyszkiewicz zdobyła się na szokujące wyznanie. „Chcę ładnie wyglądać w trumnie”
Następny artykułMarek Perepeczko wyglądał jak prawdziwy kulturysta! To zdjęcie młodego aktora nie pozostawia wątpliwości
Redaktor działu lifestyle w Lelum.pl. Absolwentka ekonomii, studentka Instytutu Socjologii. Jej pasją jest rysunek, brytyjski dowcip i sztuki walki. Zwolenniczka nieszablonowych rozwiązań oraz kreatywnych głów.