Ciało tej kobiety pokrywa ogromne znamię, przez co wiele razy wyzywano ją w okrutny sposób. Słyszała, że jest brudasem, krową czy żyrafą. Dopiero po latach zrozumiała, że jej wygląd nie jest powodem do wstydu. Dziś hejt już jej nie dotyka i nie zamierza się ukrywać z powodu swojego ciała.

Dzieciństwo i okres dorastania były trudnym czasem dla Yulianny. Jej ciało przykuwało uwagę zwłaszcza w okresie letnim, czyli wtedy, kiedy najbardziej chciała spędzać czas z rówieśnikami. Z powodu wyzwisk zamknęła się jednak w domu i wychodziła dopiero po zmroku.

Ciało było powodem wyzwisk

Znamię, które znajduje się na ciele Yulianny, dziś jest jej atutem, ale kiedyś sprawiało, że wstydziła się wychodzić z domu. Kiedy raz chciała spędzić wakacje na plaży, szybko przekonała się, że nawet dorośli ludzie są w stanie zachowywać się w najgorszy sposób.

Rówieśnicy obrażali ją przez cały okres nauki. Kiedy chodziła do szkoły, bez przerwy cierpiała. Hejt doprowadził do tego, że w wolne dni i po lekcjach wychodziła na dwór, dopiero gdy było już ciemno. Zmagała się z ogromnymi kompleksami, które utrudniały jej normalne funkcjonowanie.

Przez znamię wstydziła się wychodzić

Dopiero kiedy Yulianna stała się dorosłą kobietą zrozumiała, że wygląd nie definiuje tego, jakim jest człowiekiem i że nie powinna wstydzić się swojego wyglądu, na który w żaden sposób nie mogła wpłynąć. Poza tym wiedziała, że musi coś zmienić, aby normalnie żyć. Zbyt długo bała się ludzi i żyła w cieniu.

ciało
instagram.com/yulianna.yussef

Dziś 25-latka jest pewna siebie i nie wstydzi się pozować do zdjęć. Jej profil na Instagramie ma niemal 115 tysięcy obserwujących, którym chce powiedzieć, że zmiany na ciele nie są powodem do ukrywania się. Ma nadzieję, że w ten sposób pomoże innym osobom, które zmagają się z podobnymi problemami.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ciało
instagram.com/yulianna.yussef

W przeszłości kobieta musiała ukrywać swoje ciało.

ciało
instagram.com/yulianna.yussef

Dziś ze swojego nietypowego wyglądu zrobiła atut.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Polka będzie doradczynią Donalda Trumpa. Biały Dom ogłosił już to oficjalnie
  2. Beata Tyszkiewicz niedawno skończyła 81 lat. Zdjęcia z młodości aktorki są zniewalające
  3. Magda Mołek nieładnie potraktowana przez znanego komika. Nie popisał się dobrymi manierami
  4. Kuba Wojewódzki pokazał zaskakujące zdjęcie z tatuażem na brzuchu. W ten sposób nie uciszy plotek o powrocie do Anny Muchy
  5. Katarzyna od 5 lat ciągle jest w ciąży i jest z tego dumna. „Nie rozumiem kobiet, które poprzestają na jednym dziecku”
  6. Magda Gessler była w miejscowości Krzysztofa Jackowskiego, usłyszała i zobaczyła fatalne rzeczy. „Sekta diabelska”
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.