Ciasta, które możemy zakupić u najsławniejszej polskiej restauratorki wyglądają rewelacyjnie, a co więcej, zapewne tak smakują. Mimo, że niemal każdy chciałby mieć, chociażby jeden z wypieków Magdy Gessler na swoim świątecznym stole, to obawiamy się, że dla niektórych może to pozostać jedynie marzeniem. Ceny są obłędne!

W jednej z restauracji, które należą do Magdy Gessler mamy możliwość kupienia ciasta, specjalnie na świąteczny stół. Jak się okazuje, ceny za taką przyjemność są naprawdę wysokie.

Magda Gessler proponuje ciasta na Boże Narodzenie

Magda Gessler jest właścicielką wielu lokali gastronomicznych. Jeden z nich postanowiła nawet poprowadzić wspólnie ze swoją córką, Larą. Co ciekawe, na stronie internetowej cukierni Słodki Słony pojawiła się oferta świąteczna, dzięki której już dziś można zamawiać ciasta od znanej restauratorki.

Pomysł dedykowany jest przede wszystkim dla osób, które nie przepadają za przesiadywaniem w kuchni w świąteczne dni. Coraz częściej słyszy się, że niektóre rodziny wolą zaoszczędzić swój czas i zamawiają potrawy, które przyrządzi dla nich profesjonalista. Ile zapłacimy za taką przyjemność?

instagram.com/magdagessler_official/

W zakładce do ciast dołączono, także dokładny cennik, który mówi, ile będziemy musieli zapłacić za wybrane przez nas słodkości. Po dokładnym przeanalizowaniu cen musimy przyznać, że zwalają z nóg.

Ile kosztują ciasta w restauracji Słodki Słony?

Nie da się ukryć, że w cukierni Magdy Gessler, podczas kupowania ciasta zapłacimy nie tylko za składniki i tak zwaną robociznę, ale także za nazwisko, które je reklamuje.

Jeżeli chciałbyś położyć na swoim Wigilijnym stole makowca, za którego smak poręczy sama popularna restauratorka, musisz zapłacić 110 zł. Z kolei 0,6 kilograma strudla malinowego i placka drożdżowego, wyniesie każdego po 50 zł. W tej samej cenie możemy również zakupić lekko większą babę drożdżową.

ciasta
instagram.com/slodki_slony/

Oczywiście znajdziemy, także torty: piernikowy i makowy. Za tą przyjemność zapłacimy aż 300 zł. I chociaż ceny są naprawdę wysokie, to trzeba przyznać, że te ciasta wyglądają po prostu znakomicie!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ciasta
instagram.com/lara_gessler/

Lara pomaga mamie w prowadzeniu restauracji Słodki Słony.

ciasta
instagram.com/slodki_slony/

Ciasta z tej cukierni wyglądają naprawdę apetycznie!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Najdroższe ulice handlowe w Polsce. Na nich za czynsz zapłacisz najwięcej
  2. Gwiazda „Gry o Tron” o scenach gwałtu: „Wiele razy musiałam się wypłakać w łazience”
  3. Danuta Wałęsa z żalem o młodości. ”Wszystkiego miałam dużo: dzieci, kłopotów i roboty”
  4. Otylia Jędrzejczak podzieliła się listem, który napisała po śmierci brata. Ciężko powstrzymać łzy
  5. Nagły zwrot ws. rozwodu Maryli Rodowicz. Porażające informacje o zdradzie
  6. Przeszedł straszny zawał, usunięto mu nerkę, zaatakował go paskudny rak. Gwiazdor „Rancza” cierpiał niewyobrażalnie

źródło: plotek.pl

Redaktorka Lelum.pl Studentka filologii polskiej na wydziale polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Interesuje się modą, muzyką alternatywną oraz show-biznesem. Jej największą pasją są podróże. Z przyjemnością angażuje się w działania społeczne i kulturalne.