Ciąża nie jest dla Małgorzaty Rozenek żadną przeszkodą. Gwiazda postanowiła nie rezygnować z realizacji swoich planów! Nie jedna przyszła mama nie zdecydowałaby się na tak odważne posunięcie. 

Ciąża to dla każdej kobiety niezwykły, magiczny czas. Choć przyszłym mamom zaleca się przede wszystkim odpoczynek i spokój, Małgorzata Rozenek nie ma zamiaru się oszczędzać. Znana prezenterka postawiła przed sobą spore wyzwanie, czy uda jej się mu sprostać?

Małgorzata Rozenek: ciąża

Małgorzata Rozenek w grudniu ubiegłego roku poinformowała fanów, że spodziewa się kolejnego dziecka! Gwiazda dumnie i chętnie prezentuje swój ciążowy brzuszek, nie ukrywając, że macierzyństwo było jej dane tylko dzięki in vitro. Fani Perfekcyjnej Pani Domu bacznie obserwują losy przyszłej mamy, a ta wcale nie zamierza zwalniać tempa! Żona Radka Majdana absolutnie nie traktuje swojego stanu jako wymówki do odpoczynku i, jak dowiadujemy się z Pudelka, decyduje się na odważny krok!

Odważna decyzja gwiazdy 

Małgorzata Rozenek zdecydowała, że ciąża nie powstrzyma jej przed niczym. Jak się okazuje, gwiazda nie ma zamiaru rezygnować ze swoich zawodowych planów i już w marcu ma wziąć udział w zdjęciach do kolejnego sezonu programu Projekt Lady. Uwielbiana przez widzów i uczestniczki prowadząca nie zamierza opuścić planu! Patrząc na teraźniejszy stan Małgorzaty Rozenek wcale nas to nie dziwi, jednak z obliczeń Pudelka wychodzi na to, że pod koniec nagrań Małgosia będzie już w ósmym miesiącu ciąży. Jak to pogodzi?

– Będzie pracowała na planie, dopóki tylko zdrowie będzie pozwalało — uspokaja agent gwiazdy w rozmowie z redakcją Pudelka.

Jak widać, gwiazda jest nie do powstrzymania, a ciąża nie jest dla niej żadną przeszkodą. Nie ukrywamy, że niezwykle nas to cieszy!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ciąża
instagram.com/m_rozenek

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan chętnie dzielą się z fanami tym niezwykłym okresem życia. Małżeństwo ma już za sobą ciążową sesję, którą wykonała Sandra Sobolewska.

ciąża
instagram.com/m_rozenek

Ciąża służy Małgosi! Wygląda niesamowicie pięknie. 

ciąża
Screenshot tvnpl, YouTube

Małgorzata Rozenek to autorytet dla uczestniczek programu Projekt Lady. Nie mogło więc zabraknąć jej w jego najnowszym sezonie. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Mąż zaproponował żonie związek na nowych zasadach. W strachu przed rozwodem zgodziła się na wszystko
  2. Małgorzata Kożuchowska jest nie do rozpoznania. Wygląda jak zupełnie inna osoba
  3. Nastolatka trafiła do szpitala z niewiarygodnego powodu. Nawet lekarze byli bezradni, śmiać się, czy płakać?

źródło: pudelek.pl

 

Poprzedni artykułŻona Krzysztofa Rutkowskiego pokazała obrączkę. Diamenty kosztowały fortunę, mało kogo byłoby stać
Następny artykułKucharz zdradził, z jakiego mięsa wychodzą najlepsze pulpety. Wielkie zaskoczenie
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.