Ciąża to wyjątkowy czas dla każdej kobiety. Niestety, nie zawsze udaje się ją donosić, a poronienie jest przeżyciem, którego nikomu nie życzymy. Ta kobieta poroniła aż 18 razy. Starała się o dziecko przez 16 lat, aż urodziła… w wieku 48 lat.

Historia tej kobiety jest naprawdę niezwykła. W wieku 32 lat zamarzyła o dziecku, życie miało dla niej jednak inne plany. Nie mogła utrzymać ciąży i straciła dziecko aż 18 razy. Pewnego dnia wszystko się jednak zmieniło.

Poroniła 18 razy

Louise poznała swojego męża w 1999 roku i od tamtej pory po prostu wiedziała, że z tym mężczyzną chce założyć rodzinę. Niestety, plany pokrzyżowały im ogromne problemy z zajściem w ciążę. Partner Louise w poprzednim związku zdecydował się na wazektomię, postawili więc wspólnie na in-vitro. Kobieta nie miała problemu z samą płodnością, jednak utrzymanie ciąży było dla niej niemal niemożliwe. Louise poroniła aż 18 razy.

Nigdy jednak się nie poddawała. Marzyła o tym, by wraz z ukochanym mężem założyć rodzinę i wspólnie wychowywać dziecko. Na kurację in-vitro wydali w sumie ponad 100 tysięcy dolarów, a za każdym razem, gdy Louise traciła ciążę w około 14 tygodniu, nie mogła się z tym pogodzić.

ciąża
youtube.com/5 news

Ciąża była jej największym marzeniem.

Ciąża – cud

W końcu jednak los uśmiechnął się do niestrudzonego małżeństwa. Po 16 latach starań, w końcu udało im się pokonać przeciwieństwa i zostali rodzicami! Wszystko dzięki lekarzowi, który zainteresował się przypadkiem Louise i postanowił dokładnie ją przebadać. Okazało się, że kobieta miała problem z komórkami, które same zwalczały płód, gdy wykrywały go w organizmie. Lekarz postanowił podać jej odpowiednie leki i udało jej się zajść w ciążę.

Syn pary przyszedł na świat w terminie i całkowicie zdrowy. 48-latka mówi, że ciężko jej było uwierzyć w jej szczęście.

– Kiedy chirurg mi go wręczył, po prostu nie mogłam w to uwierzyć, nie wierzyłam w moje szczęście i nadal nie wierzę. Jest piękny, czuję się jakbym wygrała na loterii.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ciąża
youtube.com/5 news

Ciąża była jej marzeniem przez 16 lat.

ciąża
youtube.com/5 news

W końcu udało jej się urodzić zdrowego syna!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Początek 2020 roku uderzy po kieszeni. Ceny kluczowych towarów wystrzelą
  2. Ewa Chodakowska krytykuje Halloween ”Zostałam wychowana przeżywając ten czas inaczej”
  3. Cmentarz dla zwierząt to niezwykłe miejsce. W Polsce powstaje ich coraz więcej
  4. 62-letnia aktorka pokazała się w bikini. Miała ważny powód
  5. Brytyjczycy aż zamarli, kolejna potworna zdrada w rodzinie królewskiej ujawniona. Tragiczne losy kochanki
  6. Niestety, nie istnieje żaden skuteczny lek. O swojej nieuleczalnej chorobie Karolina Szostak dowiedziała się za późno
Poprzedni artykułJacek Rozenek szczerze o chorobie: ”Bliscy przyjechali zobaczyć mnie ostatni raz”
Następny artykułCo zamiast kawy? 8 zdrowych zamienników, lepszych od kawy
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.