Ciąża kolejnej gwiazdy wyszła na jaw! Jest w czwartym miesiącu — ujawnia jednej z gazet znajoma przyszłej mamy. Polska aktorka znana z TVN i Miss Świata spodziewa się dziecka!

Pierwsze miesiące nowego roku obfitują w dobre wieści! Okazuje się, że dziecka spodziewa się kolejna gwiazda! Choć Miss Świata Głuchych i finalistka Tańca Z Gwiazdami dopiero niedawno wyszła za mąż, w jej życiu pojawią się kolejne zmiany! 

Iwona Cichosz jest w ciąży

Iwona Cichosz, Miss Świata Głuchych, która zasłynęła kilka lat temu na jednym z najbardziej rozgrzanych polskich parkietów i odkryła swój talent do tańca, wzięła ślub niecały rok temu! Gwiazda TVN została żoną Truls S. Yggeseth, którego poznała 4 lata temu podczas finału konkursu piękności, 7 września 2019 roku! Teraz w życiu wciąż świeżo upieczonych małżonków ma się pojawić kolejna rewolucja!

Jest w czwartym miesiącu — ciąża Iwony Cichosz

Jest w czwartym miesiącu — zdradziła tygodnikowi Rewia znajoma pary. – Obydwoje są bardzo szczęśliwi, bo od dawna marzyli o tym, by zostać rodzicami — dodaje. 

Iwona Cichosz jest w ciąży! Przyszła mama na co dzień występuje w serialu Leśniczówka. Jak dowiadujemy się z portalu Jastrząb Post, aktorka poinformowała produkcję o swoim stanie. Czy ciąża sprawi, że wycofa się ona z kariery? Póki co gwiazda jest na siłach i pracuje normalnie, choć, zdaniem współpracowników z planu zdjęciowego, myśli o urlopie. Iwona Cichosz jeszcze w tym roku zostanie mamą! 

Młodej parze i przyszłym rodzicom serdecznie gratulujemy!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ciąża
instagram.com/iwonacichosz

Iwona Cichosz zyskała ogromną sympatię widzów występując w programie Taniec z Gwiazdami. Mamy nadzieję, że ciąża będzie dla gwiazdy wyjątkowym czasem. 

ciąża
instagram.com/iwonacichosz

Aktorka i Truls S. Yggeseth wzięli ślub 7 września 2019 roku. 

ciąża
instagram.com/iwonacichosz

Para zakochała się w sobie od pierwszego wejrzenia. Teraz spodziewają się dziecka. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Pierwsze objawy raka płuc. Nigdy ich nie lekceważ
  2. 20 produktów, które powoli uśmiercają cię każdego dnia. Lista ścina z nóg
  3. Syn Olgi Tokarczuk. Kim jest Zbyszko Fingas? Ma 34 lata i niecodzienny zawód
  4. Sekretny przepis na pączki. Chrupiąca skóra i idealne nadzienie, niedługo Tłusty Czwartek
  5. Natalia Siwiec inspiruje w pastelowych barwach. Nowa kolekcja od Misha
  6. Dagmara poinformowała ze łzami w oczach. Rodzinny dramat gwiazdy, jej syn był na skraju

źródło: jastrzabpost.pl

 

Poprzedni artykułSyn Olgi Tokarczuk. Kim jest Zbyszko Fingas? Ma 34 lata i niecodzienny zawód
Następny artykułNa rysunku ukryte jest zwierzę. Tylko 1 na 10 osób jest w stanie je znaleźć
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.