Ciąża Magdy Mołek elektryzuje fanów, odkąd gwiazda pojawiła się w finałowym odcinku Top Model. Zaokrąglony brzuszek stał się powodem do plotek i pretekstem do zadawania pytań. Dziennikarka otrzymała też mnóstwo gratulacji, do których w końcu postanowiła się odnieść. 

Wielkie zainteresowaniem ostatnim odcinkiem Top Model wywołali nie tylko uczestnicy liczący na nagrodę główną, ale także ciąża Magdy Mołek. Miała na sobie obcisłą sukienkę, która podkreślała brzuch, co nie umknęło uwadze widzów. Po tym zdarzeniu na profilu gwiazdy pojawiło się wiele komentarzy. Wszelkie wątpliwości właśnie zostały rozwiane.

Magda Mołek: ciąża

Magda Mołek unika mówienia o swojej prywatności, ale ze względu na ogromne zainteresowanie jej ciążą postanowiła powiedzieć wszystkim zainteresowanym, jaka jest prawda. Przy okazji wbiła szpilę tym, którzy oczekują, że zawsze będzie wyglądała perfekcyjnie.

-W kwestii rozmiarów brzucha, dawno już pożegnałam swój perfekcjonizm, bo przez lata przyprawiał mnie – nomen omen – o jego ból. […] Wiem, że w czasach gdy sprzedaje się wszystko, co płaskie (brzuchy szczególnie), mój okazuje się być odstępstwem od …czasów? […] Pozdrawiam Was, Dziewczyny, którym zdarzyło się słyszeć głupie uwagi bądź zauważać badawcze spojrzenia! Nie dajmy się zwariować! – czytamy na Instagramie.

Wygląda na to, że gwiazda TVN wcale nie spodziewa się dziecka. Dodała, że spekulacje na temat jej ciąży nie pojawiły się pierwszy raz. W przeszłości zdarzyło się, że internauci pytali ją o to, a w przeczenie… nie wierzyli.

Ile dzieci ma Magda Mołek?

Magda Mołek ma dwójkę dzieci. Jej synowie 8-letni Henryk i roczny Stefan są oczkiem w głowie mamy, która nie lubi ich pokazywać i nie rozmawia z mediami na ich temat. Tatą chłopców jest mąż dziennikarki, prawnik Maciej Taborowski. Po porodzie w 2018 roku gwiazda programów TVN zrobiła sobie przerwę od pracy, ale szybko wróciła przed kamerę.

ciąża
instagram.com/magda_molek

Była prowadząca Dzień dobry TVN, nigdy nie zdradziła, czy chciałaby mieć więcej dzieci. Teraz wiadomo, że na razie nie spodziewa się kolejnej pociechy. O swojej ostatniej ciąży poinformowała, dopiero kiedy brzuszek trudno było już ukryć.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ciąża
instagram.com/magda_molek

Magda Mołek zdementowała plotki o swojej trzeciej ciąży.

ciąża
instagram.com/magda_molek

Dziennikarka długo ukrywała swoje ciąże i nie rozmawia publicznie o dzieciach.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Suszone owoce ze szkodliwym konserwantem. Przed zjedzeniem zastanów się dwa razy
  2. Paweł Orleański krytykuje TVP. Opowiedział również o szczegółach zwolnienia
  3. Michał Szpak wziął udział w akcji charytatywnej. Za 20 tysięcy złotych możesz zjeść kolację ze swoim idolem
  4. Aleksandra Woźniak, gwiazda „13 posterunku”, żałuje wystąpienia w serialu. To zniszczyło jej karierę?
  5. Kurski ujawnił, dlaczego Zamachowska i Kurdej-Szatan zostały wyrzucone z pracy w TVP
Poprzedni artykułPaweł Orleański krytykuje TVP. Opowiedział również o szczegółach zwolnienia
Następny artykułUkryta kamera nagrała, co chłopiec robi z kotem sąsiadów, gdy nikt nie patrzy
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.