Ciąża to dla wielu kobiet jeden z najpiękniejszych momentów w życiu, jednak jak się okazuje, ich mężowie nie zawsze są tego samego zdania. Kiedy swoimi spostrzeżeniami, na forum, postanowił podzielić się świeżo upieczony tata, kobiety nie kryły oburzenia. – Moja żona urodziła 2 miesiące temu. Jej ciało wygląda okropnie, mam udawać, że jest inaczej? – napisał Dariusz. 

Post Dariusza, który postanowił opublikować na jednym z internetowych forów, wywołał niemałą burzę. – Współczuje twojej żonie, powinna się dowiedzieć z kim żyje – czytamy w komentarzach. Świeżo upieczony tata zaszedł niektórym internautom szczególnie za skórę, a ciąża okazała się niezwykle kontrowersyjnym tematem. 

Dariusz: Moja żona urodziła 2 miesiące temu. Jej ciało wygląda okropnie, mam udawać, że jest inaczej?

Ciąża to niezwykle ekscytujący czas, jednak wiele kobiet, przed tak poważną życiową decyzją, ma wiele obaw. Jak będzie wyglądało moje ciało po? Czy będę miała rozstępy? Czy on nadal będzie mnie kochał i pożądał? No cóż, tym wszystkim pan Dariusz nie pozostawił żadnych wątpliwości.

– Moja żona urodziła 2 miesiące temu. Jej ciało wygląda okropnie, mam udawać, że jest inaczej? Naprawdę, nie umiem na nią spojrzeć tak jak wcześniej – podzielił się swoją opinią mężczyzna, a niektórzy internauci nie zostawili na nim suchej nitki. 

– Mam wrażenie, że ona już nawet nie chce o siebie dbać. Sugerowałem wspólną siłownię, basen, cokolwiek… ale ona jest wiecznie zmęczona. Chciałem nawet wynająć nianię, w końcu mamy niewiele ponad 30 lat, powinniśmy o siebie dbać – dodał.  

  1. Kolejne obostrzenia w Polsce? Jest stanowisko ministra zdrowia, wielu nie będzie zadowolonych
  2. Milionerzy: Pytanie za milion zaskoczyło samego Huberta Urbańskiego. Widzowie oniemieli, gdy zostało wyczytane
  3. Jest decyzja Konferencji Episkopatu Polski. Nie mieli wątpliwości, dla Polaków wszystko jest już jasne

Atrakcyjna w ciąży i po ciąży

– To twoja żona! Urodziła ci dziecko, a ty masz do niej pretensje o kilka dodatkowych kilogramów? Lepiej popatrz na siebie – odezwała się w komentarzu jedna z poirytowanych kobiet. – Współczuje twojej żonie, powinna się dowiedzieć, z kim żyje – wtórowała jej druga. 

Negatywnym opiniom nie było końca. Dariusz w końcu postanowił odpowiedzieć na internetowe zaczepki. 

– Nie zrozumcie mnie źle, to nie tak, że jej nie kocham i nie doceniam, ale fajnie, jakby w końcu coś z tym zrobiła. No bo ile można? W końcu minęły już dwa miesiące, ona chce się kochać, a po tym wszystkim, co widziałem, i jeszcze to ciało…ja mam psychiczną blokadę. Też jestem tu pokrzywdzony – odpowiedział. 

No cóż, szybko okazało się, że i tym komentarzem Dariusz nie załagodził sytuacji, choć byli panowie, który stanęli w jego obronie. Jak sądzicie? Co w takiej sytuacji powinien zrobić?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ciąża
fot. pixabay.com/Free-Photos

Ciąża to dla wielu osób najpiękniejszy okres w życiu, jednak jak się okazuje, Dariusz nie może pogodzić się z tym jak jego żona wygląda po porodzie. 

ciąża
fot. pexels.com/ Andrea Piacquadio

– To nie tak, że jej nie kocham i nie doceniam, ale fajnie, jakby w końcu coś z tym zrobiła – napisał na forum mężczyzna. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Zmiany na Wszystkich Świętych. Minister właśnie ogłosił, jakie obostrzenia zostaną wprowadzone
  2. Koniec żartów, bezwzględna decyzja rządu. Wchodzą nowe obostrzenia, wielki cios dla turystów
  3. Kazał żonie na jego oczach zrobić okropną rzecz. „Sprowokowała mnie, teraz nie mogę zapomnieć, jak mu na moich oczach”
  4. Wyrzucił żonę z domu i zamieszkał z sekretarką. Nie pomyślał nawet, że kobieta zemści się podobny sposób, istny koszmar
  5. Pracownik McDonald’s nagrał wszystko. Na jaw wyszła największa tajemnica sieci, wideo momentalnie stało się hitem


 

Poprzedni artykułMedia przekazały niewyobrażalnie smutne informacje. Nie żyje uwielbiany aktor, został zamordowany
Następny artykułPrzykre informacje o stanie zdrowia Danuty Martyniuk. Nikt nie spodziewał się, że jest aż tak źle
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.