Ciąża gwiazdy TVN wzbudziła ogromne zainteresowanie na premierze ostatniego filmu Piotra Woźniaka-Staraka. Sama miała swój mały udział w Ukrytej grze, dlatego poniedziałkowy wieczór był dla niej szczególny. Przy okazji pokazała duży brzuszek, który wskazuje na to, że wielki dzień zbliża się wielkimi krokami. Aktorka, która przyjaźni się z żoną producenta, wyglądała niezwykle promiennie. 

O swojej ciąży gwiazda poinformowała już jakiś czas temu, ale teraz po raz pierwszy jej brzuszek mogło zobaczyć aż tyle osób. Maria Konarowska niebawem po raz pierwszy zostanie mamą i nie da się ukryć, że ten wyjątkowy stan bardzo jej służy. Piękna aktorka skradła show, gdy tylko pojawiła się na czerwonym dywanie.

Maria Konarowska: ciąża

Maria Konarowska jest w zaawansowanej ciąży, ale tak jak wiele innych gwiazd chciała oddać hołd zmarłemu producentowi i pojawiła się na premierze jego ostatniego filmu Ukryta gra. Aktorka prywatnie przyjaźni się z Agnieszką Woźniak-Starak, którą poznała kilka lat temu na planie Azji Express.

ciąża
instagram.com/mariakonarowska

Aktorka ma też swój mały udział w sukcesie filmu. Zagrała tam niewielką rolę i miała okazję poznać styl pracy Piotra, dlatego wczorajszy wieczór był dla niej podwójnie ważny. Gwiazda prezentowała się doskonale, choć postawiła na skromną i wygodną stylizację. Największą uwagę i tak przyciągał jej spory brzuszek.

Kim jest Maria Konarowska?

Maria Konarowska jest absolwentką Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej i aktorką. Niedawno ogłosiła, że spodziewa się córeczki. Pochodzi z artystycznej rodziny, jej dziadkiem był pisarz Jan Parandowski, a rodzicami są aktorzy Joanna Szczepkowska i Mirosław Konarowski. Jej siostra Hanna również dobrze znana jest widzom wielu polskich seriali

ciąża
instagram.com/mariakonarowska

Gdzie grała Maria Konarowska? Maria Konarowska grała w serialach takich jak Pierwsza miłość, Piąty stadion, Plebania, Bulionerzy czy Na wspólnej. Prowadzi też program Bazary Europy na Canal Plus.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ogromne zmiany w umowach na zlecenie. Dostaniesz mniej pieniędzy
  2. Piotr Woźniak-Starak uhonorowany przez Paulinę Krupińską i Sebastiana. Ich gest wzrusza do łez „Jesteśmy mu to winni”
  3. Agnieszka Woźniak-Starak na premierze filmu Piotra. Gwiazda wyglądała przepięknie
  4. Maffashion i Sebastian Fabijański są parą? „Seba długo zabiegał o względy Julki”
  5. Agnieszka Woźniak-Starak na grobie swojego męża, rozdzierające sceny. Potrzebny był helikopter, serce się łamie
  6. Tysiące Polaków używają popularnego szamponu. Nikt nie wie, że producent ukrywa straszną prawdę
Poprzedni artykułJaką dietę stosuje Beata Tyszkiewicz? „Żadnego sportu i jeść co się lubi”
Następny artykułKobieta zrobiła sobie zdjęcie w samochodzie. Gdy dokładnie się mu przyjrzysz, zobaczysz niepokojący szczegół
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.