Ciąża Małgorzaty Rozenek-Majdan to gorący temat, a gwiazda cały czas prowokuje do komentarzy. Jej Instagram aż huczy od ocen internautów! Kontrowersyjne kreacje, nagi brzuch ciążowy, a teraz znów niespodziewane zachowanie przyszłej mamy sprawiło, że internautki postanowiły ostro skomentować jej wybory.

Ciąża to wyjątkowy czas w życiu każdej kobiety. Szczególnie w przypadku tej, która o ciąży długo marzyła i bardzo się o nią starała. Dlatego różne zachowania Małgorzaty Rozenek- Majdan, która czerpie z życia garściami wywołuje falę komentarzy nierozumiejących jej matek. Gwiazda postanowiła im odpowiedzieć.

Małgorzata Rozenek w ogniu krytyki

Małgorzata Rozenek-Majdan pochwaliła się na swoim Instagramie podróżą do Nowego Jorku. Celebrytka jest już w dość zaawansowanej ciąży, więc pod zdjęciem wstawionym na Instagrama zawrzało. Mamy dziwią się zachowaniu gwiazdy. Według wielu internautek długie podróże i skoki ciśnienia w samolocie są zbyt niebezpieczne dla dziecka. 

Jedna z kobiet pisze w komentarzu:

Tak długo walczyła Pani o upragnioną ciążę, nie rozumiem, dlaczego podejmuje Pani takie ryzyko i wsiada Pani do samolotu, którego lot trwa kilka godzin. Ryzyko powikłań związanych z długim lotem jest ogromne. Czy ciąża w tej chwili nie jest ważniejsza niż wyjazd do NY? – czytamy.

Małgorzata Rozenek szybko odpowiedziała na zarzuty.

Dziękuje za troskę, bo rozumiem, że z troski pytasz. Mój wyjazd był konsultowany z lekarzem, zresztą jak wszystko w trakcie ciąży. Żaden z członków zespołu Med, który się mną opiekuje, nie miał przeciwwskazań – odparła gwiazda.

Dalej wyjaśniła, że ciąża to nie choroba i zamierza cieszyć się swoim stanem, a nie martwić. Zapytała także, skąd pomysł na powikłania przez lot, a także wyraziła wątpliwość, czy komentująca ma większą wiedzę od lekarzy.

Pod odpowiedzią przyszłej mamy znalazło się wiele komentarzy będących po stronie celebrytki. Kobiety wspierają Rozenek w cieszeniu się ciążą, a nie uleganiu stereotypom!

Małgorzata Rozenek: ciąża to nie choroba

Kolejna internautka również postanowiła zapytać, czy przyszła mama nie boi się dalekich podróży w ciąży.

Czy Pani się nie boi po takich przejściach, nie ma Pani w sobie lęku? Dalekie podróże, wyjazdy w Pani stanie nie powodują leku przeć utratą najcenniejszego skarbu? Jak Pani to robi?

Gwiazda szybko odpowiedziała i wyjaśniła, dlaczego nie boi się o nienarodzone dziecko.

Jestem pod opieką najlepszych lekarzy i się ich słucham. Przechodzę regularnie wszystkie badania i od ich wyników uzależniam swoje decyzje. Ciąża to nie choroba. To piękny, radosny czas i tak chce go przeżywać i dopóki mam zgody lekarzy chcę się nim cieszyć.

Małgorzata Rozenek ewidentnie nie przejmuje się komentarzami, czerpie ze swojego szczęścia maksimum przyjemności, a swoim zachowaniem łamie stereotypy dotyczące ciąży!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ciąża
Instagram @m_rozenek

Zdjęcie, które Małgorzata Rozenek-Majdan wstawiła na Instagram. Jej podróż do Nowego Jorku wywołała niemałą dyskusję.

ciąża
Instagram m_rozenek

To zdjęcie także cieszyło się dużą popularnością wśród internautów.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Czosnek od lat stosowany jest jako naturalny lek. Fakty i mity dotyczące jego działania
  2. Rewolucyjny przepis na chleb w jajku lepszy niż pizza. Robi się w 3 minuty, dlaczego wcześniej nikt go polecał?
  3. Gołąbki według staropolskiego przepisu. Nie znajdziesz go w książkach kucharskich
  4. Ciężarna kobieta poszła na USG. Kiedy ujrzała, co robią bliźniaki w jej brzuchu, odebrało jej mowę
  5. Najpiękniejsze znaki zodiaku. Tylko 3 z nich onieśmielają urodą
  6. Jurorom amerykańskiego Mam Talent opadły szczęki. Polski duet rozwalił

źródło: Instagram

Poprzedni artykułPowiedziała psu, że źle się czuje. Jego reakcja wprawia w osłupienie, niesamowite
Następny artykułKto oglądał „Zwierzyniec”? Najlepszy program, dziś już takich nie ma
Redaktorka w Lelum.pl Kulturoznawca w specjalizacji teatralnej. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki.