Ciąża, to jedna z najwspanialszych rzeczy, jakie może spotkać kobietę. Niedawno jedna z gwiazd programu Dzień Dobry TVN poinformowała, że spodziewa się dziecka. Wszyscy fani są bardzo zadowoleni i gratulują. Znany jest także termin porodu. Kobieta nie ukrywa swojego wielkiego szczęścia.

Kiedy kobieta poinformuje swojego mężczyznę, że spodziewa się dziecka, szczęście jest nie do opisania. Ciąża to wspaniała rzecz, a jedna z gwiazd Dzień Dobry TVN dowiedziała się, co ona oznacza. Fani jej gratulują i nie ukrywają, że cieszą się razem z nią. Znamy termin porodu.

Gwiazda Dzień Dobry TVN poinformowała, że spodziewa się dziecka. Ciąża ewidentnie jej służy

Prezenterka stacji telewizyjnej TVN Ula Chincz ogłosiła za pośrednictwem Instagrama, że spodziewa się drugiego dziecka. Popularna dziennikarka programu, którą mogliśmy oglądać również w Dzień Dobry TVN, opublikowała zdjęcia z sesji ciążowej, a nawet nagrała film na platformie YouTube, na którym zdradziła między innymi termin porodu.

Gwiazda jest mamą 11-letniego Rysia oraz żoną informatyka Sławomira. Na sesji prezenterka pozuje w pięknej czarnej sukni, która podkreśla jej zgrabne ciało. Charakteryzatorzy zadbali o każdy szczegół. Fryzura kobiety, szare tło oraz cała stylizacja dodają niesamowitych efektów. Bez dwóch zdań robi wrażenie.

  1. Trwa ogromna akcja na południu Polski. Zablokowany ruch, mnóstwo policji, wszystko przeszukują
  2. „Wiadomości” TVP szczują na kolejną organizację? Wydanie, jakiego jeszcze nie było

Ula Chincz w ciąży. Znany termin porodu

Ula Chincz bardzo aktywnie spędza czas na mediach społecznościowych. Obecnie skupia się na realizacji projektu pt. Ula Pedantula, który rozwija na swoim kanale na YouTube oraz na Instagramie. Z uwagi na to, że ciąża dziennikarki była już coraz bardziej widoczna, postanowiła nagrać film, w którym opowiedziała co nieco o swoim stanie:

– W życiu Pedantuli szykuje się mała rewolucja, gdyż nasza ekipa już niedługo się powiększy. Dzisiaj zatem odcinek inny niż dotychczasowe, bo bardzo osobisty. Odpowiadam w nim na pytanie: co teraz będzie z kanałem i z blogiem? – powiedziała na początku filmu Ula.

Ula zdradziła także, że jej drugie dziecko przyjdzie na świat pod koniec roku lub na początku następnego. Wówczas działania dziennikarki w sieci będą mocno ograniczone.

ZOBACZ WIDEO:

Ula Chincz poinformowała swoich fanów, że spodziewa się dziecka.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Właśnie się dowiedzieliśmy. Przykre informacje, miał przed sobą całe życie
  2. Rząd wydał nagle nowe zalecenia. Jest nowa lista krajów z zakazami podróży
  3. Wielka wpadka TVP. Widzowie nie wierzyli w słowa dziennikarki, porażka?
  4. Dowiedział się o romansie żony. Z zemstą poczekał do jej urodzin, upokorzył ją w najgorszy możliwy sposób
  5. Nie żyje jeden z najwspanialszych Polaków. Media właśnie przekazały dramatyczną wiadomość
  6. Bez skrupułów wtargnął do sklepu, kamera zarejestrowała porażające sceny. Uciekając zgubił 1 rzecz

Źródło: jastrzabpost.pl

Poprzedni artykułKatarzyna Skrzynecka nie wytrzymała. Prosto do kamery pokazała gest, którego nikt się nie spodziewał
Następny artykułPolicja właśnie opublikowała portret pamięciowy kobiety. Zrobiła niewybaczalną rzecz
Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl