Ciąża w życiu każdej pary to naprawdę wyjątkowy okres! To już potwierdzone, Borys Szyc juz wkrótce zostanie ojcem po raz drugi! Partnerka aktora, Justyna Nagłowska, ogłosiła radosną nowinę na Instagramie. Widać tam doskonale, że zakochana para nie ukrywa swojej radości na myśl o nowym członku rodziny! 

Borys Szyc przez długi czas nie mógł znaleźć stabilnego miejsca przy boku każdej swojej partnerki. Kolejne partnerki w jego życiu przewijały się z prędkością światła. Można powiedzieć, że niektóre z nich chciały nawet wypromować się na jego nazwisku. Kto by pomyślał, że tę właściwą partnerkę Borys znał o prawie zawsze!

Ta ciąża przyniosła wiele radości! 

W ostatnim czasie życie Borysa Szyca nabrało bardzo szybkiego tempa. Wszystko wskazuje na to, że jego miłość z Justyną Nagłowską wciąż kwitnie, a do planów założenia rodziny para podeszła bardzo poważnie. Aktor podzielił się wspaniałą nowiną za pomocą Instagrama

ciąża
instagram.com/borys.szyc

Para na fotografii jest w doskonałym humorze. To będzie pierwsze wspólne Borysa Szyca i Justyny Nagłowskiej. Co więcej, zauważyć możemy tam już całkiem duży brzuszek partnerki aktora, co może oznaczać, że już niedługo zakochani będą cieszyć się przyjściem na świat nowej pociechy! 

— Trudno opisać to szczęście. Nasza rodzina się powiększy. New kid on the block!!! kochany nadbagaż — czytamy w opisie dodanym przez aktora do zdjęcia. 

Stara miłość nie rdzewieje

Borys Szyc i Justyna Nagłowska poznali się na planie Teatru Wielkiego. Nikt nie spodziewał się, że to się tak potoczy. On miał wtedy 23 lata i grał u boku Krystyny Jandy, ona zaś 21 i pracowała jako jej asystentka. Para nie ukrywa, że od razu wpadli sobie w oko, a nawet podjęli decyzję o byciu w związku, co jednak nie przetrwało próby czasu. Na bardzo długi czas ich losy się rozeszły. 

ciąża
instagram.com/jus_naglowska

Po kilku latach para na nowo zaczęła się ze sobą spotykać. Co więcej, niedawno ogłosili zaręczyny. Teraz zaskoczyli kolejną informacją. Tym razem była to ciąża. Przypomnijmy, że aktor ma już jedną córkę, 15-letnią Sonię. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ciąża
instagram.com/jus_naglowska

Para nie ukrywa, jak bardzo jest w sobie zakochana

ciąża
https://www.instagram.com/borys.szyc

Nie ukrywają, że chcą założyć rodzinę, a ciąża jest dla nich wspaniałą nowiną. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Za zakupy w Niemczech możesz zapłacić dotkliwą karę. Rząd wprowadził surowy zakaz 
  2. Krystyna Skarbek była cenionym szpiegiem II wojny światowej. Zginęła z ręki kochanka, którego odrzuciła
  3. Piękna aktorka opublikowała zdjęcie ze zmasakrowaną twarzą. Fani oskarżają ją o promowanie przemocy
  4. James Dean zagra w filmie. Aktor nie żyje od 64 lat, fani mocno podzieleni
  5. Mama wróciła z kuchni, spojrzała na córki bliźniaczki i nagle pobladła. Odkryła swoją ogromną pomyłkę
  6. Filip Chajzer wylądował w szpitalu! Niepokojący stan wywołuje wizje w mózgu gwiazdora

Źródło: pudelek.pl

Poprzedni artykułBuldog tańczy przed siedzącą na wózku staruszką. Ma lepsze poczucie rytmu niż niejeden człowiek
Następny artykułZnaki zodiaku trzech mężczyzn, którzy są najlepszymi kandydatami na męża
Redaktorka Lelum.pl Studentka filologii polskiej na wydziale polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Interesuje się modą, muzyką alternatywną oraz show-biznesem. Jej największą pasją są podróże. Z przyjemnością angażuje się w działania społeczne i kulturalne.