Ciąża gwiazdy TVP jest nie lada wydarzeniem. Młoda aktorka niedawno wzięła ślub w bajkowych okolicznościach, a teraz spodziewa się dziecka. Jej ciąża zbiegła się w czasie, z ciążą jej serialowej bohaterki. Gwiazda chce pracować na planie jak najdłużej. 

Ciąża była w planach młodego małżeństwa od dłuższego czasu, ostatnio aktorka postanowiła przyznać się do błogosławionego stanu w rozmowie z Dobrym Tygodniem: – To wczesny etap ciąży, przyznała gwiazda.

To pierwsza ciąża gwiazdy TVP

Aktorka i gwiazda serialu Na Sygnale spodziewa się dziecka. To na razie początki ciąży. Aktorka planuje pracować na planie tak długo jak to możliwe. Jej nowy stan wyręczy charakteryzatorów, jej serialowa postać także spodziewa się dziecka. Niedawno postać Martyny wyszła za mąż za serialowego Piotra. Wydarzenia z życia bohaterki są takie same jak w prywatnym życiu aktorki.

Monika Mazur zyskała dużą popularność występowaniem w serialu Na sygnale. Jest to opowieść o życiu ratowników medycznych. Serial spotkał się z dużym zainteresowaniem. Widzowie polubili postać empatycznej Martyny, która przez swoje dobre serce ciągle wplątywała się w nowe kłopoty. Monika Mazur szybko zyskała popularność i sympatię widzów, występowała także w programie Dance Dance Dance razem w parze z Darkiem Wieteską. 

  1. Mama kazała synkowi za karę stanąć w kącie. Pies zareagował natychmiast
  2. Masz dziecko? Mało kto o tym wie, ale można dostać ogromne sumy, trzeba zrobić jedną rzecz
  3. Zarobki polskich gwiazd: Danuta Stenka powiedziała, kto dostaje najwięcej. ”Jest przepaść”

Monika Mazur ślub

Monika Mazur ślub: uroczystość zaślubin odbyła się w 29 lipca 2019 roku. Wybrankiem aktorki jest Tomasz Chrapusta, który jest reżyserem. Ich ślub był niezwykłym wydarzeniem. Monika Mazur dzieliła się swoimi spostrzeżeniami z fanami, przygotowując się do uroczystości. Po kilku miesiącach odkąd para stanęła na ślubnym kobiercu, gwiazda udostępnia co jakiś czas zdjęcie z tego wyjątkowego dla niej dnia, opisując swoje przygotowania i spostrzeżenia.

Mąż Moniki Mazur jest także aktorem. Studiował razem z Moniką Mazur na Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie, gdzie uczył się reżyserii. Tam para się poznała i od razu w sobie zakochała, ich znajomość zakończyła się pięknym ślubem. Przed parą teraz nowy etap, rodzicielstwo.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ciąża
instagram.com/ monika_mazur_

Monika Mazur cały czas wspomina swój bajkowy ślub.

ciąża
instagram.com/monika_mazur_

Postać Martyny jest uwielbiana przez widzów.

ciąża
instagram.com/monika_mazur_

Monika Mazur spodziewa się dziecka. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. 13-letnia Marta umiera na białaczkę. Jedyną szansą jest niezwykle drogi lek
  2. Z ostatniej chwili: Wszystkie loty natychmiastowo odwołane. Ryanair w końcu podjął decyzję o Włoszech
  3. Monitoring ujawnił, co robi jego żona. Gdy mąż zobaczył nagranie, od razu zadzwonił na policję
  4. Blond włosy 2020. Champagne Blonde, czy Golden Brunette? To absolutne hity w koloryzacji
  5. Emerytura Krystyny Loski jest niewiarygodnie niska. Legenda TVP nie może pozwolić sobie na zbyt wiele
  6. Myśleli, że unikną zarażenia spożywając popularny produkt. Nie żyją, 27 ofiar śmiertelnych za granicą

Źródło: pomponik.pl

 

 

Poprzedni artykułWłókno LYCRA® – kilka informacji, które warto znać
Następny artykułDziecko zmarło we własnym łóżku. Przyczyna śmierci 2-letniej dziewczynki przestrogą dla wszystkich rodziców
Redaktorka w Lelum.pl Kulturoznawca w specjalizacji teatralnej. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki.