Ciąża w jej przypadku była bardzo niespodziewana. Wszyscy lekarze powtarzali nieustannie, że to, co przydarzyło się tej kobiecie, graniczy z cudem. A jednak ona wiedziała, że w tym przypadku musi słuchać przede wszystkim swojej intuicji, musi zdać się na to, co podpowiadało jej serce. Okazało się, że takie podejście było najwłaściwsze. 

Nawet parom bardzo często się nie udaje. Osoby dużo lepiej sytuowane od niej też zmagały się z takimi sytuacjami. A jednak, dzięki dobremu losowi i niezwykłej intuicji tej kobiety, która poprowadziła ją w najlepszą stronę, ta ciąża okazała się dużo mniej nieprawdopodobna, niż sądzili wszyscy specjaliści. 

Ciąża niemożliwa

— Byłam samotna przez większość swojego życia, ale nigdy nie traciłam nadziei, że wyjdę za mąż. Jednak im bardziej zbliżałam się do 40-roku życia, zaczęłam wątpić, czy kiedykolwiek będę mieć dzieci. Szanse były coraz mniejsze, nie wiedziałam też, czy poradziłabym sobie z macierzyństwem — opowiedziała swoją historię Michele Elizaga. 

W końcu kobieta podjęła decyzję, żeby skorzystać z dawcy spermy. Jednak jej lekarz uparcie powtarzał, że to praktycznie niemożliwe, by udało jej się zajść w ciążę za pierwszym razem, ją jednak było stać tylko na jedną próbę. Ona jednak postanowiła zawierzyć swojej intuicji. Jej wiara okazała się zdziałać cuda. 

 1. W końcu stało się, klamka zapadła. Od jutra tysiące rodzin straci pieniądze na dzieci
 2. Przed chwilą Polsat przekazał pilne ostrzeżenie. Zacznie się jeszcze dzisiaj
 3. Zapowiedzi na najbliższe dni pozostawiają wiele do życzenia. Wielu nie takich wakacji się spodziewało, niestety pogoda da Polakom w kość

Coraz więcej przeciwności

Kiedy ciąża Michelle stała się faktem dokonanym była przekonana, że wszystko będzie dobrze, na jaw wyszły jednak nowe informacje. Jej wymarzony synek miał zespół Downa. To nie sprawiło, że Michelle była mniej podekscytowana na jego narodziny, zaczęła się jednak obawiać o jego zdrowie.

Niestety, podczas porodu wynikło wiele powikłań. Dziecko miało problem z oddychaniem, trzeba było przeprowadzić cesarskie cięcie. A jednak malec i z tego wyszedł cało. Michelle zdaje sobie sprawę, jak niezwykła jest jej ciąża i tym bardziej jest wdzięczna losowi, że pozwolił jej mieć to cudowne dziecko.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ciąża
instagram.com/micheleelizaga

Kobieta zaufała swojej intuicji.

ciąża
instagram.com/micheleelizaga

Poród był ciężki, ale go przetrwali. 

ciąża
instagram.com/micheleelizaga

Ciąża była spełnieniem jej marzeń. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. 1 gęsty, kultowy dodatek pod panierką nadaje kotletom schabowym głębię intensywnego smaku. Rewolucyjny przepis
  2. Skandal w Zakopanem. Oburzeni mieszkańcy się skarżą. Władze rozkładają ręce
  3. Krzysztof Jackowski miał nagle porażającą wizję. Sam nie może uwierzyć, w sceny, jakie zobaczył
  4. Mateusz Morawiecki zabrał głos w sprawie Szumowskiego. Nikt nie spodziewał się, że są podobne plany
  5. Matka na chwilę spuściła dziecko z oka. Nagle 2-latek znalazł się w najgorszym możliwym miejscu, jest nagranie
  6. Pokochaliśmy go za „Świat według Kiepskich” i „Na dobre i na złe”. Aktor pilnie przewieziony do szpitala, natychmiastowa operacja
  7. Bill Gates obala teorie spiskowe na swój temat. Stanowcza odpowiedź miliardera
  8. Są komunikaty Ministerstwa dot. wzrostu zachorowań. Dotyczą II fali epidemii, wakacji i ognisk zakażeń
  9. Cios poniżej pasa. Krystyna Pawłowicz okrutnie zakpiła z urody swojej politycznej przeciwniczki, przypominamy

źródła: lovewhatmatters.com

 

Poprzedni artykułUwaga: ważna informacja dla wielu Polaków. Jeżeli nie zgłosimy jednej rzeczy, czekają nas bezlitosne konsekwencje
Następny artykułPod żadnym pozorem nie wyrzucaj rachunków po zakupach. Nawet nie wiesz jak niesamowitą mają wartość
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego