Ciąża, o którą starało się małżeństwo nadeszła w najmniej oczekiwanym momencie. W tragicznym dniu pogrzebu męża kobieta dowiedziała się o swoim błogosławionym stanie. Prawdziwe zaskoczenie nadeszło jednak dopiero po kilku miesiącach, kiedy okazało się, że w jej brzuchu jest aż trzech lokatorów. Niestety, przyszła, samotna mama, musiała liczyć się z kolejną stratą. 
 
Małżeństwo ze Stanów Zjednoczonych starało się o powiększenie rodziny i rodzeństwo dla swojej córeczki. Niestety, pewnego dnia kobieta odebrała telefon, z informacją o tragicznej śmierci swojego męża. Kiedy szykowała się do jego pogrzebu, okazało się, że jest w ciąży. 
 
 
Ciąża z trojaczkami

Brian, Courtney Hill i ich córka tworzyli wspaniałą rodzinę. Niestety, kiedy mężczyzna, zdecydował się odejść z wojska i skupić się na rodzicielstwie, wydarzyła się tragedia. 16 lutego 2016 roku kobieta odebrała szokujący telefon, dotyczący wypadku samochodowego, w którym zginął jej mąż. Rankiem tego samego dnia, para zrobiła test ciążowy, który okazał się negatywny. Niedługo po tym wyszło na jaw, że wynik był błędny. 

Kiedy kobieta przygotowywała się do pogrzebu męża, zrobiła jeszcze jeden test. Wtedy właśnie okazało się, że Courtney jest w ciąży. Targana rozpaczą i szczęściem jednocześnie, postanowiła podzielić się nowiną ze swoim zmarłym ukochanym.

Kochanie, znowu będziesz tatą – wyszeptała nad grobem mężczyzny w dniu jego ostatniego pożegnania. Po kilku miesiącach kobieta dowiedziała się, że jest to ciąża trojacza. 
  1. Sąsiad Polski luzuje obostrzenia. Nie będą już m.in. nosić maseczek
  2. Rząd przedłużył zakaz o kolejne 30 dni. Duże ograniczenia aż do 12 czerwca
  3. Zapłacił na stacji banknotem 200-złotowym i odjechał. Kasjer przyjrzał się pieniądzom i zbladł

Utrata dziecka

Kiedy kobieta dowiedziała się, że w jej brzuchu rośnie dwóch chłopców i jedna dziewczynka, nie kryła szczęścia. Cieszyła się, że aż bijące serca, będą przypominać jej o jej ukochanym mężu. Niestety, ciąża nie przebiegła tak, jak powinna.

W 25 tygodniu ciąży kobieta dowiedziała się, że lekarz nie wyczuwa bicia serca u jednego z trojaczków. 21 września kobieta urodziła dwójkę wspaniałych dzieci, które uważa za błogosławieństwo od losu. Choć Courtney pożegnała męża i synka, wierzy, że są teraz razem i czuwają nad resztą rodziny.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

ciąza
@kristysworld, Instagram

Brian i Courtney byli wzorowym małżeństwem. W dniu pogrzeby mężczyzny, na jaw wyszła ciąża kobiety. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wiatr uszkodził dźwig. Drabina zwisała kilkadziesiąt metrów nad ziemią
  2. Obostrzenie w Polsce przedłużone o kolejny miesiąc. Polacy będą wściekli
  3. Kiedy otworzą kina i teatry? Minister kultury odpowiedział, nie ma wątpliwości
  4. Pamiętacie Wilka i Zająca? Niezapomniana bajka, aż łezka się kręci
  5. Labrador i chihuahua mają szczeniaka. Właściciele pokazali mieszkankę tych dwóch ras, niewiarygodne
  6. Warszawę czeka paraliż? Szykuje się ogromny strajk, padła oficjalna data

źródło: planetapl.life

Poprzedni artykułBracia Golec zabrali głos. Podjęli decyzję, nie mogli odmówić samemu prezydentowi
Następny artykułOdnaleziono ciało zaginionego Polaka po kilku dniach. 100 metrów od miejsca wypadku
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.