Ciąża to ważny moment w życiu każdej kobiety, jednak w tym wypadku sytuacja wyglądała nieco inaczej. Młoda kobieta nie miała pojęcia, że jest w ciąży i do samego końca nie zdawała sobie sprawy, że już wkrótce zostanie matką. Szła ulicą, kiedy w pewnym momencie poczuła ucisk w brzuchu, chwilę później na chodniku wylądowało jej dziecko, przekazuje portal parenting.pl

Kobieta urodziła dziecko na ulicy, wszystko przez to, że nie miała pojęcia, że jest w ciąży. Ten nietypowy przypadek został opisany na stronie parenting.pl. 

Ciąża, o której nie miała pojęcia 

Ciąża to wyjątkowy czas dla każdej kobiety, która marzy o tym, by zostać matką. Przez 9 miesięcy każda przyszła mama szczególnie dba o siebie i regularnie odbywa wizyty u lekarza. Niestety, tym razem przebieg ciąży nie wyglądał klasycznie. Maria Guadalupe zupełnie nie zdawała sobie sprawy ze swojego wyjątkowego stanu. 

Kobieta szła sobie spokojnie ulicą Meksyku z przyjacielem, kiedy w pewnym momencie poczuła silny ucisk w brzuchu i ból, dotąd jej nieznany. Chwilę później na chodnik wypadło jej dziecko. Jak przekazuje portal parening.pl, noworodek spadł z wysokości 40 centymetrów. 

Dziecko wypadło na chodnik 

Mimo gwałtownego porodu, zarówno matce, jak i dziecku nic się nie stało, donosi El Universal. Wiadomość o ekstremalnym przyjściu na świat noworodka obiegło już cały świat. 

ZOBACZ ZDJĘCIE: 

ciąża
fot.unsplash.com/Jonathan Borba

Ciąża, o której nie miała pojęcia, zupełnie ją zaskoczyła. Urodziła na ulicy. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. TVP i TVN informują, będzie niebezpiecznie. Zacznie się już dzisiaj
  2. Pies „ratujący” swoją właścicielkę. Najlepsze, co dziś zobaczysz, dobry humor gwarantowany do końca dnia
  3. Obierzesz jajko w trzy sekundy, jeśli zastosujesz jeden trik. Najszybsza i banalnie prosta metoda podbija sieć
  4. Dawid Woliński pokazał mieszkanie, fanów zatkało. Przez jedną rzecz wylało się morze krytyki
  5. Sympatycznego kucharza ze Złotopolskich spotkał tragiczny los. A potem wyszła na jaw przerażająco smutna prawda

Źródło: parenting.pl, El Universal 

 

Poprzedni artykułTrzaskowski poinformował Polaków. Zapowiedział, co stanie się 5 września na oczach wszystkich
Następny artykułPrzyjaciel Woźniak-Staraka powiedział za dużo? Rok po śmierci ujawnił jego największy sekret, nieliczni wiedzieli
Redaktorka w Lelum.pl z wielką pasją do pisania. Ogromna fanka włoskiej kultury, języka i kuchni. Uwielbia spędzać czas na łonie natury, poznawać nowe miejsca i podróżować. W wolnych chwilach eksperymentuje w kuchni, uprawia sport i czyta książki.