Ciąża bliźniacza, a przynajmniej na to wskazuje zdjęcie opublikowane przez polską gwiazdę. Przyszła mama wspaniałą nowiną podzieliła się z obserwatorami na swoim Instagramie. Sposób, w jaki przekazała cudowną informację, chwyta za serce. Internauci nie mogli wyjść z podziwu, a ich reakcja jest jak najbardziej zrozumiała!

W polskim show-biznesie trwa prawdziwy babyboom. W ciągu ostatnich kilku tygodni sporo gwiazd ogłosiło, że niebawem ich rodzina się powiększy. O tej ciąży w sieci było już głośno jakiś czas temu. Tym razem przyszła mama postanowiła podzielić się kolejną nieoczekiwaną nowiną.

Ciąża spotkała się z ogromnym odzewem

Internauci nie potrafili ukryć swojego zachwytu nad sposobem przekazania wspaniałej informacji. Fakt, iż Paula Tumala w styczniu 2020 roku zostanie mamą, prawdopodobnie dla nikogo nie jest już tajemnica. Tym razem jednak media obiegła wiadomość, której nikt nie mógłby się spodziewać.

Przepiękna blondynka zostanie szczęśliwą mamą bliźniaków! Chwaląc się pomalowanym brzuszkiem na Instagramie, ogłosiła, że skrycie od zawsze o tym marzyła. Nie po raz kolejny okazuje się, że marzenia się spełniają.

Ciążą
instagarm.com @paulatumala

Polska gwiazda spodziewa się bliźniaków!

-(…) Cichutko sobie myślałam, marzyłam, żeby to były bliźniaki… i to właśnie jest niesamowite!!!
Już na drugim usg okazało się, że moje największe z największych marzeń, spełniło się – TAK!!! Właśnie tak!!!- napisała przeszczęsliwa kobieta. (pisownia oryginalna)

Pod zdjęciem pojawiły się dziesiątki komentarzy z gratulacjami. Fani są zachwyceni jej pomysłem.

Jakiej płci będą bliźnięta?

Wszystko wskazuje na to, że najprawdopodobniej będą to dwie dziewczynki. Przynajmniej tak jakiś czas temu twierdziła modelka. Przypomnijmy, że Paula Tumala jest 27 tygodniu ciąży, co oznacza, że właśnie wkracza w 7 miesiąc oczekiwań przyjścia na świat swoich upragnionych maleństw.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Ciąża
instagarm.com @paulatumala

Pod jej sercem biją aż dwa serduszka.

Ciąża
instagram.com @paulatumala

Cudowną nowiną podzieliła się na Instagramie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wszyscy z komórkami zapłacą więcej. Już niebawem podwyżka cen
  2. Jolanta Kwaśniewska była pierwszą dama w latach 1995-2005. Jak dziś wygląda jej życie?
  3. Dieta zabiła ich 17-miesięcznego syna. Rodzice zagłodzili własne dziecko
  4. Dziewczyna w ciąży została rozszarpana przez psy. Znamy tragiczne szczegóły
  5. Magda Gessler była w miejscowości Krzysztofa Jackowskiego, usłyszała i zobaczyła fatalne rzeczy. „Sekta diabelska”
  6. Katarzyna od 5 lat ciągle jest w ciąży i jest z tego dumna. „Nie rozumiem kobiet, które poprzestają na jednym dziecku”

Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.