Ciąża to bez wątpienia wyjątkowy stan dla kobiety. W wielu przypadkach panie ją planują, jednak ta kobieta nie mogła się tego spodziewać. Sama nie wiedziała, w jaki sposób doszło do zapłodnienia. Czyżby cud o niepokalanym poczęciu wydarzył się po raz kolejny? Prawda wbiła ją w fotel.

Ciąża zaskoczyła młodą kobietę ze Stanów Zjednoczonych. Dziewczyna przekonywała, że pomiędzy nią a chłopakiem do niczego poważnego nie doszło. W jaki sposób więc spodziewała się dziecka? Mało osób wie, że to możliwe.

Ciąża poprzez niepokalane poczęcie?

Chociaż Samantha cieszy się macierzyństwem od dobrych kilku lat, nadal nie jest w stanie uwierzyć, w jaki sposób doszło do poczęcia jej pierwszego dziecka. Do dzisiaj powtarza, że między nią a partnerem nie doszło do stosunku.

W jaki więc inny sposób kobieta zdołała zajść w ciążę? Okazuje się, że… w trakcie samej gry wstępnej. Statystycznie zdarza się niezwykle rzadko, ale nie jest niemożliwe.

  1. Wstrząsający wypadek. Nic nie dało się zrobić, śmierć nadeszła niespodziewanie
  2. 5 mitów dotyczących chorób serca. Numer 4 jest szczególnie groźny, każdego roku zbiera śmiertelne żniwo

Zapłodnienie podczas gry wstępnej

Wtedy 19-letnia Samantha i jej chłopak ograniczali swoje pieszczoty wyłącznie do gry wstępnej. Jak twierdzi, wszystko wskazuje na to, że do zapłodnienia musiało dojść w trakcie tzw. pettingu, czyli stosunku bez penetracji. Wystarczyło, żeby młodzi rodzice przez sekundę utracili kontrolę i w ten sposób doszło do poczęcia.

Kilka tygodni później nastolatka miała pierwsze objawy ciąży, takie jak nadmierny apetyt i utrata miesiączki. Dla pewności wykonała test, później niejednokrotnie go powtórzyła. Wynik za każdym razem wychodził pozytywny. Później lekarz potwierdził te wyniki. Dziewczyna była w ciąży.

— Właśnie w ten sposób zostałam mamą. Od tego momentu rodzina oraz znajomi porównują mnie do Maryi Dziewicy. I prawdopodobnie nigdy nie przestaną — cytuje kobietę portal pomponik.pl.

Wierzycie w jej historię?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ciąża
fot. pixabay.com/Free-Photos

Nie wiedziała, w jaki sposób zaszła w ciążę.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Z ostatniej chwili: Nie żyje wspaniała dziennikarka i posłanka
  2. Jeśli nie dokonaliście przelewów przed weekendem, możecie mieć kłopoty. Poważne utrudnienia w PKO BP, Santanderze, mBanku, ING i Getin
  3. Koniec, już wszystko potwierdzone. Znikają największe gwiazdy z programu „Królowe życia”
  4. Pożar hotelu w hiszpańskim kurorcie, ewakuowano cały budynek. Ludzie uciekali po elewacji
  5. Martyniuk trafił na żyłę złota, dorabia na polskich weselach. Cena za występ zwala z nóg
  6. Zobaczyła, jakie rzeczy jest w stanie zrobić 1 saszetka herbaty i oniemiała. Od razu wyrzuciła wszystkie chemiczne środki

Źródło: papilot.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

 

Poprzedni artykułCezary Żak obchodzi dziś urodziny. Czego życzycie aktorowi?
Następny artykułOgromna afera wśród gwiazd. Wieniawa publicznie wbiła szpilę Opoździe, musiała się bronić. Interweniował Antek
Redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Do tej pory dziennikarsko spełniała się w redakcjach studenckich i szkolnych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl