Ciąża przez wiele kobiet uważana jest za najszczęśliwszy, ale zarazem najtrudniejszy czas w życiu. Przekonała się o tym Maxine Young, która dziś ma 30 lat, a w pierwszą ciążę zaszła dopiero dwa lata temu. W sumie wraz z mężem ma już dziewiątkę dzieci. Uroczą czwórkę para zdecydowała się adoptować, a niedługo po tym zdarzył się prawdziwy cud. Kobieta urodziła synka, a rok później małżeństwo spodziewało się czworaczków.

Ciąża dla kobiet bez wątpienia jest trudnym czasem. Niektóre panie muszą przez nią przechodzić nawet kilkukrotnie, albowiem marzą o powiększeniu rodziny właśnie w taki sposób. Coś na ten temat dokładnie wie Maxine Young, która ma dziewiątkę dzieci, a aż pięcioro z nich urodziła sama.

Długo starali się o dziecko i zdecydowali się na adopcję

Maxine Young i jej mąż pobrali się 4 lata temu. Kiedy zapragnęli dziecka, rozpoczęli starania, jednak przez długi czas pozostawały one bezskuteczne. W związku z problemami z zajściem w ciążę obawiali się, że nigdy nie zostaną rodzicami. Dlatego oboje zdecydowali się na adopcję.

Maxine wraz z mężem podjęli się naprawdę poważnego wyzwania, bowiem postanowili zająć się od razu czwórką dzieci. Byli nimi 8-letni Aiden, 5-letnia Parker, 4-letni Connor i 4-letnia Elliot, ale to był dopiero początek ich gromady.

Niespodziewana ciąża

Kiedy para została już szczęśliwymi rodzinami, ku ich zaskoczeniu, Maxine zaszła wreszcie w ciążę. Okazało się, że oboje spodziewają się syna. I tak ponad rok temu na świat przyszło ich pierwsze biologiczne dziecko, którym jest Henry.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Prawdziwą wisienką na torcie jednak była informacja, którą małżeństwo otrzymało pod koniec zeszłego roku.

Maxine Young wydała na świat czworaczki

Pod koniec 2019 roku szczęśliwi rodzice dowiedzieli się, że ich gromadka będzie jeszcze większa. Kobieta drugi raz zaszła w ciążę, ale chyba nikt nie spodziewał się, co ich czeka.

Otóż lekarze przekazali małżeństwu, iż kobieta nosi pod piersią czworaczki! Ciekawi jesteśmy, jakie miny mieli Maxine i jej mąż, gdy usłyszeli tę wiadomość.

W sierpniu na świat przyszli Beck, Silas, Theo i Cecilia, czyli trzech chłopców i dziewczynka, którzy dziś mają już po trzy miesiące. A zatem rodzina ze Stanów Zjednoczonych dokonała, wydawałoby się niemożliwego.

W ciągu dwóch lat w ich życiu pojawiła się aż dziewiątka dzieci. Jednak jak można zobaczyć na Instagramie Maxime, cała rodzina jest bardzo szczęśliwa i miejmy nadzieję, że zawsze tak będzie.

Zobacz zdjęcie:

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Maxine (@maxinelee_y)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kilka wskazówek, aby wyglądać doskonale na zdjęciach z wakacji
  2. Opalenizna jak u gwiazd? Znamy na to rewelacyjny sposób
  3. 52-latka wyszła za Nigeryjczyka. Urodziła mu bliźniaki, nie spodziewała się tragedii, która ją spotkała

Ukończyłem studia dziennikarskie na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Za sobą mam pracę m.in. w redakcjach: Radio Gol, UMK TV, czy Zagranie.com. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz do mnie adresowaną wiadomość na aleksy.kielbasa@iberion.pl