Ciąża była marzeniem kobiety, która długi czas starała się ze swoim ukochanym o upragnione dziecko. Małżeństwo zdecydowało się na terapię hormonalną, która w końcu przyniosła upragniony efekt. Kiedy wynik testu ciążowego okazał się pozytywny, para nie mogła opanować radości. Od razu udali się do ginekologa. Jednak to, co ujrzeli na monitorze, sprawiło, że zamarli. Tego nie mogli się spodziewać – dziecko nie było w brzuchu samo.

Kobieta marzyła o tym, aby w końcu zostać matką. 29-latka zaczęła tracić nadzieję, kiedy w końcu zdecydowała się na terapię hormonalną. Jak się okazało, Braina w końcu zaszła w ciążę, jednak to, co małżeństwo zobaczyło na monitorze USG, nie mieściło im się w głowie. Wszyscy zamarli.

Upragniona ciąża

Po dwóch latach próżnego starania się o dziecko małżeństwo postanowiło skorzystać z pomocy terapii hormonalnej. Kiedy jednak badania wykazały ciążę, przyszli rodzice doznali prawdziwego szoku. Nie spodziewali się, że podczas badania USG ich oczom ukaże się coś takiego.

Byłam tak wstrząśnięta, że nie mogłam nic powiedzieć. Po prostu siedziałam i patrzyłam na ekran z niedowierzaniem – wyznała kobieta w jednym z wywiadów.

Sęk w tym, że ich wymarzone dziecko nie było w brzuchu samo.

  1. Śmierć w rodzinie Wałęsów przyszła nagle, bez ostrzeżenia. Śledczy ustalili czy popełnił samobójstwo
  2. Zdjęcie pobitej Dagmary Kaźmierskiej trafiło do sieci. Antek Królikowski skomentował, wspiera gwiazdę „Królowych Życia”
  3. Do sieci wyciekło nieznane dotąd zdjęcie Agaty Dudy. Internauci dopatrzyli się czegoś dziwnego, chodzi o jeden konkretny szczegół

Mnoga ciąża

Kiedy małżeństwo świętowało pomyślne zajście w ciążę, jeszcze nie miało pojęcia, co tak naprawdę się dzieje. Otóż jak się okazało podczas badania USG, w brzuchu 29-latki rosło nie jedno, a piątka dzieci.

Byliśmy świadomi tego, że mogę być w mnogiej ciąży, ale szansa na pięcioraczki to jak 1 na 50 milionów – przyznała.

Od najpiękniejszego momentu w życiu tego małżeństwa, minęły nieco ponad trzy lata. Kobieta trafiła do szpitala, będąc w 22. tygodniu ciąży, sześć tygodniu później urodziła Zoey, Dakotę, Hollyn, Ashera i Gavina.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ciąża
Fot. Driskell Quints, Facebook

Ciąża od zawsze była marzeniem tego małżeństwa. Nagle okazało się, że kobieta nosi w brzuchu pięcioraczki.

ciąża
Fot. Driskell Quints, Facebook

Dzieci przyszły na świat całe i zdrowe.

ciąża
Fot. Driskell Quints, Facebook

Rodzina wygląda przepięknie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Chrupkie ogórki kwaszone z czerwonymi porzeczkami pokochasz od 1 gryza. Niebywałego smaku nadaje im sekretna przyprawa
  2. Uciekali przed horrorem. Mieli tylko jedno wyjście. Dramat w Europie. Nagranie wbija w fotel
  3. Kinga Duda dostała sekretne zadanie od mamy. Nikt nie miał pojęcia o skrywanej prawdzie
  4. Kasia Kowalska pokazała pierwsze zdjęcie Oli po chorobie. Niesłychane, jak teraz wygląda jej córka
  5. Wielka radość w życiu Joanny Liszowskiej. Nagle wszystko wyszło na jaw, gratulacjom nie ma końca
  6. Widzisz na swoich dłoniach literę X? Dobrze się przypatrz, sprawa jest poważna

źródło: wiemy.to

P.o. Kierowniczki sekcji Lifestyle. Absolwentka Humanistyki cyfrowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.