Ciąża Anny Lewandowskiej od jakiegoś czasu jest na tapecie wszystkich internautów. Najnowsze zdjęcie, które dodała guru fitnessu, wprawiło fanów w osłupienie. Wierni obserwatorzy zaczęli snuć podejrzenia, że jeszcze w tym roku powita na świecie… bliźniaki. Skąd takie tezy? Chodzi o podpis pewnego zdjęcia.

Anna Lewandowska jest w zaawansowanej ciąży. Trenerka i motywatorka milionów kobiet na świecie, swoją drugą pociechę urodzić ma wczesną wiosną. Na ten moment płeć i imię dziecka owiane jest tajemnicą. Wszelkie niedopowiedzenia związane z jej stanem błogosławionym jeszcze bardziej podsycają ciekawość obserwatorów. Tym razem zaczęli zastanawiać się, czy nie jest to ciąża bliźniacza.

Ciąża Anny Lewandowskiej wzbudziła podejrzenia 

Anna Lewandowska wkrótce na świecie powita swoje drugie dziecko. Na ten moment, wspólnie z mężem, Robertem Lewandowskim mocno chronią swojej prywatności i nie zdradzają, jaka będzie płeć dziecka. W związku z tym internauci zaczynają bawić się w liczne zgadywanki i próbują na własną rękę znaleźć odpowiedź na nurtujące ich pytanie.

Najnowszy kadr, który dodała Lewandowska na swoje Instastories, wywołało prawdziwe poruszenie. Na zorganizowanym przez siebie obozie Family Camp, trenerka zrobiła zdjęcie z Basią, członkinią healthy teamu oraz córeczką Klarą. Podpis, na który się zdecydowała, jest niezwykle wymowny.

A na zdjęciu… 5 bijących serduszek (zagadka) – napisała.

Czy Anna Lewandowska urodzi bliźniaki?

Jak się okazało, fani niemalże natychmiast zaczęli podejrzewać, że Lewandowska na przełomie marca i kwietnia urodzi bliźniaki. Ta jednak nie zamierzała zbyt długo trzymać ich w niepewności i wszelkie wątpliwości rozwiała na krótkim nagraniu wideo.

-Słuchajcie: rozwiązanie zagadki, ponieważ dostałam od was bardzo dużo wiadomości. Ja nie spodziewam się bliźniaków. To Basia stoi koło mnie, także healthy team się powiększy – powiedziała Anna Lewandowska.

Przypomnijmy, że Lewandowscy mają już córeczkę Klarę, która w maju tego roku skończy 3 lata.

ZOBACZ ZDJĘCIA: 

Anna Lewandowska
screen z Instastory @annalewandowskahpba

Najnowsze zdjęcie wywołało prawdziwe poruszenie. 

Ciąża
instagram.com @annalewandowskahpba

Ciąża Anny Lewandowskiej jest na tapecie internautów. 

Ciąża
instagram.com @annalewandowskahpba

Wkrótce po raz kolejny zostanie mamą.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Zmiany na twarzy i kończynach świadczące o nowotworze. Objawy, które łatwo przeoczyć
  2. Polka wróciła z Wuhan. Wyjawiła długo ukrywaną prawdę, nagle zaczęła mówić o chińskiej żywności
  3. Nie chciała ciągle farbować siwych włosów. Jej fryzjer wpadł na genialny pomysł
  4. Ewa Sałacka osierociła 12-letnią córkę. Dziś jest już dorosłą kobietą, wygląda dokładnie, jak sławna mama
  5. Mąż powiedział swojej żonie tylko cztery słowa. Jedno zdanie odmieniło jej życie na zawsze
  6. Wygląd Twoich stóp zdradza wszystko. Trzeci typ posiada tylko 10% ludzi, niezwykłe cechy

Źródło: plotek.pl

Poprzedni artykuł„Pies jest jedyną istotą na ziemi, która kocha cię bardziej, niż siebie samego.”
Następny artykułNiespodziewanie wpadł do domu. Zobaczył koszulkę swojej partnerki i padł na kolana z płaczem
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.