Ciąża Małgorzaty Rozenek to ostatnio temat numer jeden we wszystkich mediach. Jednak to nie koniec niespodzianek, ponieważ gwiazda szykuje spektakularną imprezę baby-shower. Zamierza bawić się na bogato.

Małgorzata Rozenek spodziewa się trzeciego dziecka i planuje zorganizować z tej okazji szampańskie baby-shower. Gwiazda bardzo cieszy się z tego wydarzenia i nie zamierza na nim oszczędzać. Prezenterka nieco zmodyfikowała jednak zasady uroczystości i urządzi ją kompletnie po swojemu.

Spektakularne baby-shower

Przyjęcie zwiastujące nadejście jej dziecka ma odbyć się w Polsce, w luksusowym wydaniu. Gwiazda marzy o idealnej uroczystości, pełnej przepychu, zaaranżowanej wedle jej wizji. Początkowo nie miała tego w planach, ale uległa pod naciskiem pytań koleżanek.

Małgorzata Rozenek ma już nawet konkretną wizję wydarzenia i ma nadzieję, że uda jej się ją zrealizować. Ciąża nie stanowi tutaj żadnej przeszkody. 

– Mam ochotę, aby było to spektakularne baby-shower.  Żeby było dużo wszystkiego: dużo kwiatów, dużo dekoracji i oby było to takie baby-shower, o jakim się marzy – zdradziła swoje plany reporterce Jastrząb Post.

Co więcej, przyszła mama zamierza zmodyfikować tradycyjne zasady i oprócz kobiet, zaprosić również mężczyzn i pociechy swoich bliskich kolegów i koleżanek.

– Jedynym odstępstwem od tradycji będzie to, że nie będzie na nim tylko kobiet. Tam będą nasi rodzice, nasi przyjaciele, znajomi, moje dzieci – wyznała w wywiadzie.

  1. Ilona Ostrowska żegna Pawła Królikowskiego. Opublikowała wiadomość, którą jej wysłał
  2. Niedługo po śmierci taty Antek Królikowski pokazał zdjęcie ojca. Ciężko opanować łzy
  3. Małgorzata Ostrowska-Królikowska była wielką miłością Pawła Królikowskiego. Aktor zakochał się od pierwszego wejrzenia

Małgorzata Rozenek: ciąża

Gwiazda od kilku miesięcy chwali się w sieci powiększonym brzuszkiem. Pomimo kilku dodatkowych kilogramów, prezenterka bardzo o siebie dba i publikuje zdjęcia w kobiecych stylizacjach.

To już trzecia ciąża Małgorzaty Rozenek. Maleństwo będzie wychowywać wspólnie z mężem Radosławem Majdanem, dla którego będzie to pierwsze potomstwo. Para długo starała się o wspólne dziecko, finalnie zdecydowali się na metodę in-vitro.

Poród planowany jest na czerwiec 2020 roku. Po porodzie gwiazda planuje wycofać się na jakiś czas z życia towarzyskiego i wydarzeń show-biznesu, aby odpocząć i poświęcić czas rodzinie.

Imprezę baby-shower prezenterka traktuje jako okazję do spotkania się ze wszystkimi przyjaciółmi z Polski. Pewnie szybko nie wróci do napiętego grafiku.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ciąża
fot. instagram.com/m_rozenek

To trzecia ciąża Małgorzaty Rozenek, ale pierwsze dziecko Radosława Majdana.

ciąża
fot. instagram.com/m_rozenek

Rodzice już nie mogą doczekać się przyjścia na świat maluszka.

ciąża
Instagram
m_rozenek

Z tej okazji gwiazda zaplanowała huczną imprezę baby-shower dla swojej rodziny i bliskich.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Przez lata mówiono nam, że wzmacnia kości. Teraz naukowcy powiązali je z nowotworem
  2. Polak prowadził relację z włoskiej izolatki. Zwykła poczekalnia i robaki [FILM]
  3. Została zamordowana na oczach synka. 33-latka była w ciąży
  4. Agnieszka Woźniak-Starak pogodzi się z Dodą? Pojawił się między nimi ktoś, kto może zmienić wszystko
  5. Włożyła psa do pralki, aby zdobyć rozgłos. Tłumaczy się w nieprawdopodobny sposób
  6. Robert Makłowicz jest zdruzgotany. Nagle nadeszła smutna wiadomość

źródło: jastrzabpost.pl

Poprzedni artykułMałgorzata Ostrowska-Królikowska zabrała głos po śmierci męża. Jej słowa wywołują łzy
Następny artykułJulia Banaś w najnowszej kampanii LEVI’S BALLOON JEAN
Redaktorka Lelum.pl. Absolwentka Instytutu Stosowanych Nauk Społecznych na Uniwersytecie Warszawskim. Swoje życie postanowiła związać z dziennikarstwem i muzyką. W wolnych chwilach ćwiczy jogę, chodzi na festiwale filmowe i tworzy poezję.