Napłynęły radosne wieści na temat rodziny niezapomnianego gwiazdora „Rancza”. Małgorzata Ostrowska-Królikowska dopiero co witała na świecie syna Antka, a teraz znów ma zostać babcią.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska, którą poznaliśmy jako ciepłą i serdeczną Grażynkę z serialu „Klan” w życiu prywatnym wydaje się niewiele różnić od swojej ekranowej kreacji. Gwiazda często podkreśla, jak wielką wartość ma dla niej rodzina, a w jednym z wywiadów wyznała, że wraz ze śp. mężem od zawsze chcieli mieć dużą rodzinę.

Oboje wychowali pięcioro dzieci, a pierwszy wnuk pojawił się trzy lata temu, kiedy ojcem został Jan, drugi z braci. W rozmowie z Magdaleną Szefernaker w książce „Mama na wysokich obcasach” aktorka wyznała, że dla rodziny była gotowa poświęcić karierę.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska zostanie babcią? Wspaniałe nowiny

Józio przyszedł na świat 19 września 2019 roku, jako owoc miłości Jana i Joanny Jarmołowicz, po raz pierwszy czyniąc Małgorzatę Ostrowską-Królikowską szczęśliwą babcią.

Z kolei na początku bieżącego roku media huczały, kiedy rodził się drugi wnuk aktorki, syn Antka Królikowskiego. Niestety, serialowa Grażyna nie może w pełni nacieszyć się wnukami. Kontakt w maleńkim Vincentem jest ponoć bardzo ograniczony, a Józio wraz z rodzicami mieszka w podwarszawskim Zalesiu i tylko od czasu do czasu odwiedza babcię.

Teraz dziecka spodziewa się podobno Julia Królikowska, trzecia z piątki rodzeństwa. Jak informuje portal „Pomponik”, rodzina powita nowego członka w rocznicę ślubu upragnionej córki pary aktorów z lekkoatletą, Jakubem Piotrem Nowakiem.

Jest więc szansa, że Małgorzata Ostrowska-Królikowska wreszcie będzie mogła nacieszyć się rolą babci, w której, jak przyznała w jednym z wywiadów, czuje się doskonale.

Świetnie odnalazłam się w roli babci. Zawsze, kiedy koleżanki mówiły, że zostają babciami, to czułam nutkę zazdrości. Kiedy wnuk pojawił się na świecie, poczułam szczęście i spokój – wyznała dla „Faktu” po narodzinach Józia.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Zapadła decyzja w sprawie „Świata według Kiepskich”. Jest oświadczenie Polsatu, głos zabrała Nina Terentiew
  2. Ruszyła pilna akcja. Chodzi o zanieczyszczenie toksynami
  3. „Lepiej, żeby prawda nie ujrzała światła dziennego”. Hakiel zamieścił tajemniczy wpis ws. rozstania z Cichopek

Źródło: Pomponik

Redaktorka Lelum.pl i absolwentka Kultury Japonii PJATK w Warszawie. Koneserka horrorów i filmów klasy B., a ponadto wielka miłośniczka zwierząt. Lubi być tam, gdzie coś się dzieje, choć niekoniecznie w centrum uwagi. Zaczytana w reportażach podróżniczych, zwłaszcza z dalekiej Azji, uwielbia dzielić się ciekawostkami ze świata. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl