Marta Manowska jest obecnie jedną z najpopularniejszych prezenterek telewizyjnych w naszym kraju. Nic dziwnego, bo w końcu prowadzi programy, które są najchętniej oglądane przez widzów. Można ją bowiem zobaczyć w „Sanatorium miłości”, „Rolnik szuka żony” oraz „The Voice Senior”.

W ostatnim czasie Marta przyzwyczaiła wszystkich do swojego kobiecego delikatnego wyglądu, którego raczej nie podkreśla przesadnym makijażem. Charakterystyczne są też dla niej jasne blond włosy, nie zawsze tak jednak było.

Jak kiedyś wyglądała Marta Manowska?

Choć Marta Manowska stawia raczej na swoje naturalne piękno, to czasem zdecyduje się na odważniejszy makijaż. Tak było głównie w przeszłości. Co prawda w ostatnich miesiącach prezenterka publikowała raczej fotki bez żadnego make-upu, bo nie malowała się w trakcie swoich górskich wędrówek i podróży po Ameryce Środkowej, kiedyś jednak lubiła mocniej podkreślić swoją urodę.

Na niektórych zdjęciach z przeszłości Manowska miała wyraźnie podkreślone usta krwistoczerwonym kolorem.

– Nie poznaje koleżanki — pisali zdziwieni internauci pod jednym z takich zdjęć.

W przypadku wizyt na różnych galach i plebiscytach Marta często decydowała się na mocniejsze podkreślenie oczu czarną kreską. Wciąż zresztą zdarza jej się to praktykować, czego mogliśmy być świadkami podczas wręczaniu Wiktorów.

Co ciekawe, choć styl i podejście do makijażu Marty Manowskiej zmieniały się na przestrzeni lat, a nawet ostatnich miesięcy, jej uroda i błysk w oku są wciąż takie same. Jakiś czas temu prezenterka pochwaliła się swoim zdjęciem z dzieciństwa. Widać na nim te same charakterystyczne cechy i rysy twarzy. Wówczas też miała jasne włosy, radosne oczy i bardzo szeroki uśmiech.

Zobacz zdjęcia:

Marta Manowska
instagram.com/martamanowska
Marta Manowska
instagram.com/martamanowska
Marta Manowska
instagram.com/martamanowska
Marta Manowska
instagram.com/martamanowska

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Zapadła decyzja w sprawie „Świata według Kiepskich”. Jest oświadczenie Polsatu, głos zabrała Nina Terentiew
  2. Ruszyła pilna akcja. Chodzi o zanieczyszczenie toksynami
  3. „Lepiej, żeby prawda nie ujrzała światła dziennego”. Hakiel zamieścił tajemniczy wpis ws. rozstania z Cichopek

Źródło: Pomponik

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl