Dominika Gwit za kilka miesięcy urodzi, a tymczasem media obiegło niepokojące zdjęcie. Aktorka leżała pod maską tlenową, chwilę wcześniej wyjaśniała, wyjaśniła, co się dzieje z jej zdrowiem. Odbyła wiele rozmów z lekarzami. Przyznała, że była na to przygotowana. 

To już półmetek ciąży, a jeszcze wczoraj Dominika Gwit występowała na scenie Teatru Fabryka Marzeń. Niespełna dobę później zakomunikowała fanom, że od lat zmaga się z przykrym schorzeniem. Teraz znów zaatakowało, media obiegło niepokojące zdjęcie. Aktorka leżała w masce tlenowej.

Dominika Gwit pod maską tlenową. Od lat zmaga się z nieprzyjemnym schorzeniem

Przez długi czas zdrowie gwiazdy „Galerianek” nie pozwalało jej na zajście w ciążę. Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski od czterech lat starali się o dziecko. Można by się spodziewać, że gdy upragniony cud, w końcu nadejdzie, gwiazda zrezygnuje ze wszelkich aktywności, aby w tym czasie zadbać o siebie i maleństwo.

Tymczasem aktorka postanowiła nie zmieniać zbytnio swojego dynamicznego trybu życia i cieszyć się sceną, dopóki będzie mogła. Regularnie pojawia się na planach, w sobotę zagrała w komedii „Pomoc domowa”, a jeszcze wczoraj triumfowała na scenie teatru, występując w spektaklu „Szalone nożyczki”. Poniedziałek przyniósł nagły zwrot akcji.

Gwiazda obudziła się rano, a jej samopoczucie dalekie było od ideału. Przed południem dodała relację, w której zwróciła się do wszystkich fanów. Wielu zapewne rozumiało jej sytuację.

– Każdy, absolutnie każdy, kto cierpi na chroniczne zapalenie zatok dokładnie wie, kiedy przychodzi jesień. Wrzesień równa się zapalenie zatok, start. I ciągnie się to do marca! – obwieściła.

Dominika Gwit nie straciła swojego entuzjazmu i w swoim stylu naigrywała się ze swojej przypadłości. Przyznała jednak, że była doskonale przygotowana na tę sytuację i już zawczasu, mając na względzie ciążę i bezpieczeństwo synka podjęła bardzo konkretne środki.

– Ale spokojnie, ja myślałam o tym już od wielu miesięcy, wiele rozmów z lekarzami przebyłam na ten temat i jestem przygotowana! 

Wygląda na to, że jednym z zaleceń było… skorzystanie z maski tlenowej. Aktorka pokazała się z zasłoniętymi ustami i nosem, podpięta do aparatury. Mogliśmy się tylko domyślać, że pod silikonową nakładką krył się, mimo wszystko, uśmiech. Dowodziły tego cztery ikony sugerujące, jak się zdaje, że gwiazda nie zamierza poddać się chorobie bez walki.

Dominika Gwit
fot. instagram.com/dominikagwit
Dominika Gwit
fot. instagram.com/dominikagwit
Dominika Gwit
fot. instagram.com/dominikagwit

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Dominika Gwit jest w ciąży. Gwiazda opowiedziała o swoich problemach z niepłodnością
  2. Do końca tęsknił za ukochaną Henryką. Franciszek Pieczka był niesamowicie wdzięczny żonie, zrobiła dla niego piękną rzecz
  3. Ujawniono, co wyprawia się w domu Marka Kondrata i 38 lat młodszej żony. Antonina Turnau trzyma męża krótko?

Źródło: Jastrząb Post

Redaktorka Lelum.pl i absolwentka Kultury Japonii PJATK w Warszawie. Koneserka horrorów i filmów klasy B., a ponadto wielka miłośniczka zwierząt. Lubi być tam, gdzie coś się dzieje, choć niekoniecznie w centrum uwagi. Zaczytana w reportażach podróżniczych, zwłaszcza z dalekiej Azji, uwielbia dzielić się ciekawostkami ze świata. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl