Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Ciężarna Lara Gessler ujawniła ile waży. Wspomniała o ciężkiej chorobie
Martyna Pałka
Martyna Pałka 17.08.2022 17:35

Ciężarna Lara Gessler ujawniła ile waży. Wspomniała o ciężkiej chorobie

Lara Gessler
fot. screen z Instastory Lary Gessler / lara_gessler

Coraz więcej gwiazd bawi się ze swoimi obserwatorami w zabawę, polegającą na odpowiadaniu na nurtujące ich pytania. Kolejną celebrytką, która wpadła na podobny pomysł była Lara Gessler. Restauratorka zdradziła, ile waży i poruszyła pewien istotny temat.

Lara Gessler od 2019 roku związana jest ze swoim ukochanym Piotrem Szelągiem, z którym doczekała się córeczki o oryginalnym imieniu Nena. Pomimo tego, że para zarzekała się, że jest tak zwanym „rzymskim małżeństwem”, w 2020 roku zdecydowała się na ślub.

Teraz zakochani oczekują przyjścia na świat swojego drugiego dziecka. Niedawno gwiazda poinformowała, że zna już płeć pociechy — będzie to chłopiec. Teraz córka Magdy Gessler postanowiła odpowiedzieć na kilka nurtujących fanów pytań dotyczących jej codzienności.

Lara Gessler zdradziła, ile waży

Podczas trwającej na Instagramie zabawy, córka gospodyni programu „Kuchenne rewolucje” postanowiła udzielić szczerych odpowiedzi na kilka pytań. Część z nich dotyczyła zakładanych przez gwiazdę ubrań i dodatków, opinii gwiazdy na temat kupowania używanych ubranek dla dziecka czy jej obaw przed drugim porodem.

Lara Gessler wyznała, że stara się dokształcać i dużo czytać na temat porodu i macierzyństwa. Zdradziła również, że jedno, czego na pewno się nie obawia, to ilość miłości, jaką jej rodzina obdarzy malucha. W pewnym momencie celebrytka dostała pytanie o to, ile waży. Zdecydowała się na szczerą odpowiedź, a także poruszenie istotnego dla niej problemu z przeszłości.

Jak wyjawiła, nie wie dokładnie, ile teraz waży, ponieważ tego nie monitoruje. Staje na wadze tylko na wizytach u lekarza, gdy jest to konieczne. Szacuje, że obecnie może ważyć około 68 kilogramów. 

Lara Gessler o swojej wadze i chorobie

Przy okazji Lara Gessler postanowiła zwrócić uwagę na nikły sens zadanego pytania, bo sama waga przedstawiona cyferkami praktycznie niczego nie mówi o stanie zdrowia i samopoczuciu danej osoby. Podkreśliła, że dużo więcej ważyła wówczas, gdy ciężko ćwiczyła, niż zaraz po ciąży, bo po prostu mięśnie są cięższe niż tłuszcz.

Przy okazji zdecydowała się na skonfrontowanie z przeszłością. Wyjawiła, że jej spojrzenie na samą wagę jest inne nie tylko ze względu na wiedzę, ale i chorobę, którą przechodziła dawniej.

Warto odseparować swoje poczucie własnej wartości od wagi. Mówię to jako była anorektyczka-ortorektyczka wyznała.

Zobacz post:

Lara Gessler

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Lara Gessler przerwała milczenie, powiedziała, co działo się w jej rodzinnym domu. „Zostaliśmy sami”
  2. „Mam nadzieję, że nikt nie wyłączył teraz telewizora”. Absurdalna „opowieść” Tomasza Kammela w PnŚ
  3. „Płakałem jak bóbr”. Olek Sikora zakończył pracę na planie programu „Czas na przebój”

Tagi: lara gessler