Agata Duda bywa przez wielu nazywana „milczącą pierwszą damą” – od początku pierwszej kadencji swojego męża nie komentuje bowiem bieżących wydarzeń, ograniczając się głównie do pomniejszych aktywności. Nie dziwi więc, że w ankiecie – przygotowanej przez jeden z tabloidów – oceniona została niezwykle krytycznie.

Jolanta Kwaśniewska zdeklasowała Agatę Dudę

„Super Express” postanowił zapytać internautów o „ulubioną pierwszą damę”. Ostateczny pojedynek rozegrał się miedzy obecną prezydentową a Jolantą Kwaśniewską, pełniącą swoją funkcję w latach 1995-2005.

Żona Aleksandra Kwaśniewskiego pokonała rywalkę, uzyskując największe uznanie głosujących – za „ulubioną” uznało ją bowiem ponad 3 tysiące osób, podczas gdy kandydatura Kronhauser-Dudy uzyskała zaledwie 300 reakcji.

Fani Jolanty Kwaśniewskiej nie szczędzili jej komplementów także w komentarzach. Część z nich podkreślała różnice między niezwykle aktywną byłą prezydentową a wypełniającą obowiązki obecnie żoną Andrzeja Dudy.

Pani Kwaśniewskiej nikt nie dorówna! – napisała jedna z internautek.

Dama w każdym celu – dodała kolejna.

Część komentujących odniosła się także do głosów, które uzyskała Agata Duda, dziwiąc się ich ilości.

– Milczy gdy prawa kobiet są niszczone, nauczycielka nie popiera swoich kolegów i koleżanki… Milczy i nic mądrego jeszcze nie zrobiła, i nie powiedziała… – brzmiał jeden z głosów w dyskusji.

Zgadzacie się z wynikami?

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kim jest żona Szymona Hołowni? Ma pracę, którą w Polsce wykonuje zaledwie kilka kobiet
  2. Szklanki Magdy Gessler w Biedronce. Ile kosztują i do kiedy można kupić?
  3. Co łączy Monikę Olejnik i Jurka Owsiaka? Można się zdziwić

Źródło: Super Express

Wydawca i redaktor sekcji Lifestyle. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl