Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Cleo bez makijażu wygląda świetnie. Zamknęła buzie hejterom!
Redakcja Lelum.pl
Redakcja Lelum.pl 18.03.2019 17:54

Cleo bez makijażu wygląda świetnie. Zamknęła buzie hejterom!

Ile zarabia Cleo
instagram.com @cleo_don

Cleo bez makijażu wygląda naprawdę świetnie! Gwiazdy z pierwszych stron gazet coraz częściej pokazują się w naturalnej odsłonie. Do ich grona dołączyła popularna piosenkarka i raz na zawsze zamknęła buzie wszystkim hejterom.

Gwiazda pokazała się w naturalnej wersji, a jej fani oniemieli z wrażenia. Cleo bez makijażu wygląda jak nastolatka! Niejedna kobieta mogłaby jej pozazdrościć urody! Jaki jest sekret jej pięknego wyglądu?

Jak wygląda Cleo bez makijażu?

Z racji swojego zawodu Cleo najczęściej pokazuje się w pełnym makijażu. Światła reflektorów, błysk fleszy i wielka scena wymagają odpowiedniej oprawy. W ostatnich latach kariera Cleo nabrała tempa, a piosenkarka nie może narzekać na brak zajęć. Piosenkarka rzadko kiedy ma okazję do tego, by pokazać się bez makijażu.

Wydarzenia medialne nie sprzyjają naturalnej odsłonie, ale wiele gwiazd ma szansę pokazać prawdziwe ”ja” w internetowym świecie. Na taki krok zdecydowała się jedna Cleo, które jakiś czas temu udostępniła zdjęcia w wersjisauté.

Cleo bez makijażu wygląda wspaniale!

Cleo ma spójny i wyrazisty wizerunek, który buduje w przemyślany sposób. Gwiazda doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak wielką wagę ma odpowiednia prezencja. Jednak nie zawsze na jej twarzy widnieje mocny makijaż. Wiele osób zarzucało wokalistce, że rzadko pokazuje się w naturalnej wersji, dlatego Cleo regularnie publikuje swoje zdjęcia bez make-upu.

Trzeba przyznać, że jej cera jest gładka, świetlista i błyszcząca. Dziewczęce rysy, zadziorne spojrzenie i wachlarz naturalnych rzęs robią ogromne wrażenie! Okazuje się, że makijaż podkreśla jedynie naturalne piękno artystki. Zgadzacie się? 🙂

ZOBACZ ZDJĘCIA:

cleo bez makijażu

Cleo na co dzień preferuje mocny, wyrazisty makijaż, który podkreśla jej naturalne piękno. Okazuje się jednak, że w wersji naturalnej wygląd równie zjawiskowo!

cleo bez makijażu

Od kilku lat piosenkarka bije rekordy popularności. Świat usłyszał o niej, gdy nawiązała współpracę z jednym z producentów muzyznych — Donatanem. Śledzicie karierę Cleo?

cleo bez makijażu

Cleo odnajduje się na kilku płaszczyznach zawodowych. Zasiada w jury popularnego programu rozrywkowego The Voice of Kids.

cleo bez makijażu

Piosenkarka w 2014 roku reprezentowała nasz kraj w 59. Konkursie Piosenki Eurowizji.

cleo bez makijażu

Jak podoba wam się Cleo w naturalnej wersji? Wbrew pozorom nie każdy zdecydowałby się na publiczne pokazanie swojej twarzy bez makijażu. Powinnyśmy doceniać swoje naturalne piękno — zgadzacie się z naszą opinią? 🙂

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ewa Lemańska była gwiazdą Janosika. Marzyli o niej wszyscy mężczyźni
  2. Pascal Brodnicki z żoną. Agnieszka Mielczarek to niezwykła kobieta
  3. Stuu – wzrost Youtubera zaskoczy niejednego fana. Jest niewysoki
  4. Szokujące wyznanie Doroty Szelągowskiej: „Miałam ojczyma alkoholika, który był pedofilem”