Cleo bez makijażu wygląda naprawdę świetnie! Gwiazdy z pierwszych stron gazet coraz częściej pokazują się w naturalnej odsłonie. Do ich grona dołączyła popularna piosenkarka i raz na zawsze zamknęła buzie wszystkim hejterom.

Gwiazda pokazała się w naturalnej wersji, a jej fani oniemieli z wrażenia. Cleo bez makijażu wygląda jak nastolatka! Niejedna kobieta mogłaby jej pozazdrościć urody! Jaki jest sekret jej pięknego wyglądu? 

Jak wygląda Cleo bez makijażu?

Z racji swojego zawodu Cleo najczęściej pokazuje się w pełnym makijażu. Światła reflektorów, błysk fleszy i wielka scena wymagają odpowiedniej oprawy. W ostatnich latach kariera Cleo nabrała tempa, a piosenkarka nie może narzekać na brak zajęć. Piosenkarka rzadko kiedy ma okazję do tego, by pokazać się bez makijażu.

Wydarzenia medialne nie sprzyjają naturalnej odsłonie, ale wiele gwiazd ma szansę pokazać prawdziwe ”ja” w internetowym świecie. Na taki krok zdecydowała się jedna Cleo, które jakiś czas temu udostępniła zdjęcia w wersji sauté.

Cleo bez makijażu wygląda wspaniale!

Cleo ma spójny i wyrazisty wizerunek, który buduje w przemyślany sposób. Gwiazda doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak wielką wagę ma odpowiednia prezencja. Jednak nie zawsze na jej twarzy widnieje mocny makijaż. Wiele osób zarzucało wokalistce, że rzadko pokazuje się w naturalnej wersji, dlatego Cleo regularnie publikuje swoje zdjęcia bez make-upu.

Trzeba przyznać, że jej cera jest gładka, świetlista i błyszcząca. Dziewczęce rysy, zadziorne spojrzenie i wachlarz naturalnych rzęs robią ogromne wrażenie! Okazuje się, że makijaż podkreśla jedynie naturalne piękno artystki. Zgadzacie się? 🙂

ZOBACZ ZDJĘCIA:

cleo bez makijażu
instagram.com @cleo_don

Cleo na co dzień preferuje mocny, wyrazisty makijaż, który podkreśla jej naturalne piękno. Okazuje się jednak, że w wersji naturalnej wygląd równie zjawiskowo!

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułSmutne piosenki. Lista najsmutniejszych utworów wszechczasów
Następny artykułBarbara Kurdej-Szatan w spodniach z sieciówki za 139 złotych. Ładne?