Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Cleo pokazała brzuszek. Niestety, przekazała też smutne wieści
Michał Fitz
Michał Fitz 04.02.2022 12:32

Cleo pokazała brzuszek. Niestety, przekazała też smutne wieści

Cleo
instagram.com/cleo_don

Cleo to bez wątpienia jedna z najpopularniejszy, polskich wokalistek ostatnich lat. Choć jej kariera jest niezwykle udana i usłana praktycznie samymi różami, piosenkarka wciąż czuje pewien niedosyt.

Zdradziła to w długim, osobistym poście na Instagramie. Co w takim razie dalej planuje robić piosenkarka? Jak chce się spełniać?

Cleo nie jest do końca zadowolona ze swojej kariery

Cleo wrzuciła ostatnio na Instagrama zdjęcie w kostiumie do ćwiczeń, który eksponuje jej zgrabny brzuch. Sama fotografia nie jest jednak w tym przypadku najistotniejsza, gdyż dużo ważniejszy jest jej opis.

Cleo niejako podsumowuje w nim swoją dotychczasową karierę. Ma wobec siebie duże wymagania i ambicje, w związku z czym wciąż nie czuje się spełniona. Wymaga od siebie więcej i właśnie dlatego zamierza realizować się w nieco innym kierunku. Zdradziła, że teraz chce też pomagać młodym wokalistom w przebijaniu się na rynku muzycznym.

– Chciałabym pomóc młodym twórcom w stawianiu pierwszych kroków muzycznych, tak jak kiedyś Don pomógł mi. Chciałabym podzielić się tym, co umiem i tym, co udało mi się wypracować, bo czuje, że powinnam to zrobić – podkreśla piosenkarka.

Jak dodatkowo wyjawiła Cleo, zmiany w swojej karierze chce wprowadzić już w tym roku. Jest to jedno z jej postanowień noworocznych. Życzymy więc wytrwałości w nich. Myślicie, że wokalistka wypromuje w tym roku nowe, muzyczne gwiazdy?

Zobacz post:

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez CLEO (@cleo_don)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Zapomniana prezenterka TVP świętuje dziś urodziny. Co teraz dzieje się z Małgorzatą Halber?
  2. Cała prawda o Manowskiej i Brzozowskim wyszła na jaw. Do sieci trafiło nagranie zza kulis „The Voice Senior”
  3. Co się dzieje z Marzeną Rogalską? W sieci pojawiła się seria nagrań

Tagi: cleo