Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Cleo przekazała smutną wiadomość. Nie żyje wybitna krawcowa, z którą miała szczególną więź
Karol Zaborowski
Karol Zaborowski 25.04.2021 00:21

Cleo przekazała smutną wiadomość. Nie żyje wybitna krawcowa, z którą miała szczególną więź

Cleo przekazała na swoim profilu niezwykle smutną wiadomość. Piosenkarka pogrążyła się w żałobie po śmierci osoby, z którą łączyła ją szczególna więź.

Choć Cleo zazwyczaj na swoich zdjęciach jest uśmiechnięta i energiczna, to jej ostatni wpis na profilu instagramowym przepełniony jest smutkiem. Wszystko dlatego, że piosenkarka pożegnała właśnie niezwykłą osobę, z którą łączyła ją specjalna więź.

Chodzi dokładniej o krawcową, z którą Cleo współpracowała od wielu lat. Choć łączyły je głównie relacje zawodowe, to nie przeszkodziło im to nawiązać również głębszej relacji.

Cleo załamana

Śmierć niestety jest nieunikniona, a po niektórych przychodzi o wiele za wcześnie. Tak również i było w przypadku Pani Małgosi, która była niezwykle utalentowaną krawcową.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Cleo znana jest z naprawdę niesamowitych kreacji, w których występuje, a to właśnie Pani Małgosia była odpowiedzialna za ich powstanie.

Cleo sama wspomina, jak przychodziła do Pani Małgosi ze swoimi zwariowanymi projektami na kolejne kostiumy, aby zapytać się jej, czy coś takiego w ogóle można uszyć. W takiej sytuacji Pani Małgosia zawsze odpowiadała, że wszystko można uszyć.

Wczoraj zmarła moja kochana Pani Małgosia @margomarco – wybitna krawcowa i przede wszystkim kobieta o Wielkim Sercu … Pamiętam, jak zawsze nieśmiało pokazywałam Jej swoje zwariowane projekty na nowe stroje, pytając: – Pani Małgosiu czy da radę coś takiego uszyć?
Pani Małgosia zawsze odpowiadała: Spokojnie Pani Asiu wszystko da się uszyć. Bardzo smutno – napisała Cleo.

Nie da się ukryć, że śmierć tak bliskiego współpracownika, którego znamy wiele lat, nie jest łatwa do zaakceptowania. Często jest wręcz tak, że jednego dnia widzimy się z daną osobą, a już następnego dowiadujemy się o tragedii.

Na wpis zamieszczony przez Cleo odpowiedziało wielu internautów. Można tam znaleźć dosłownie setki komentarzy, które pozostawiły osoby łączące się w bólu wraz z piosenkarką.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez CLEO (@cleo_don)

Artykuły polecane przez Redakcję Lelum:

Źródło: se.pl