Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Cleo w żałobie, odeszła bliska jej osoba. Zbiegło się z wydarzeniami na Ukrainie
Michał Fitz
Michał Fitz 26.02.2022 14:04

Cleo w żałobie, odeszła bliska jej osoba. Zbiegło się z wydarzeniami na Ukrainie

Cleo
instagram.com/cleo_don

Niemalże wszyscy Polacy mocno przeżywają to, co dzieje się teraz na terenie Ukrainy. Cleo zdradziła, że te wydarzenia zbiegły się z jej osobistą tragedią.

Wokalistka opowiedziała o tym w emocjonalnym poście, który opublikowała na swoim Instagramie.

Cleo w żałobie

Wokalistka opowiedziała o swojej stracie w dość przenośny, ale wymowny i obrazowy sposób. Przyrównała bliską jej osobę, której personaliów publicznie nie zdradziła, do słońca które bezpowrotnie zniknęło za horyzontem. Zaznaczyła, jak wielki jest to dla niej ból. Jednocześnie nie jest przy tym obojętna w stosunku do tego, co dzieje się za naszą wschodnią granicą.

– Zbiegło się to z przykrymi wydarzeniami na Świecie. To jedno słońce nie wzejdzie już na pewno, ale pozostaje chociaż promyk nadziei, że Świat zmęczony pandemią i konfliktami uspokoi się i znów po sztormie wyjdzie piękne słońce – napisała piosenkarka.

Warto podkreślić, że cała masa innych celebrytów również solidaryzuje się z Ukrainą i wyraża swoją głęboką nadzieję na to, że sytuacja tam się poprawi, a pokój ostatecznie zwycięży. Bardzo zdecydowana w swoim przekazie była chociażby Agnieszka Woźniak-Starak, która przy pomocy opublikowanej przez siebie grafiki przyrównała Putina do Stalina. Z kolei Kinga Rusin udostępniła dane organizacji humanitarnych, które zajmują się pomocą osobom dotkniętym przez wojnę.

Zobacz post:

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez CLEO (@cleo_don)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Jak zwalczyć ból gardła w nocy?
  2. „Stepowa miłość” znika z TVP. Odcinków nie obejrzymy już nawet w sieci?
  3. „Płaczę”. Paweł Deląg pokazał wiadomość od znajomej z Ukrainy
Tagi: cleo