Cmentarz, który uchwycono na zdjęciu z Google Maps wywołuje dreszcze na całym ciele. Gołym okiem widać na nim wyłaniającą się zza drzewa tajemniczą postać. Pomimo tego, że w istnienie duchów i tajemniczych upiorów nie wszyscy z nas wierzą, niektóre filmiki pojawiające się w sieci nie pozostawiają żadnych wątpliwości.

W ostatnim czasie na portalach i forach internetowych coraz częściej pojawiają się dyskusje dotyczące istnienia duchów, upiorów i zjawisk paranormalnych. Patrząc na niektóre nagrania, trudno jest zaprzeć. Mimo to mnóstwo osób w dalszym ciągu autorom zarzuca fotomontaż i manipulację nieświadomym odbiorcą.

Cmentarz wywołał przerazenie 

Wszystko za sprawą zdjęcia z Google Maps, które w ostatnim czasie obiegło Internet. Kadry te pochodzą z cmentarza Martha Chapel w Huntsville w Teksasie. Przypomnijmy, że Google Maps zawiera w sobie funkcję Street View. Dzięki niej odbiorca z ogromną dokładnością może przyjrzeć się okolicy, patrząc na nią z poziomu ulicy.

Cmenatarz
screen z filmiku YouTube.com

Cmentarz ze zdjęcia Google Maps wywołuje przerażenie. 

Osoba, która pragnęła zobaczyć właśnie to miejsce, z pewnością szybko tego pożałowała. Zza jednego z drzew uchwyconych na nagraniu wyłania się postać upiornej i bladej dziewczynki. Wielu Internautów, którzy odważyli się nieco bliżej przyjrzeć się jej sylwetce, przekonanych było, że to duch. To jednak nie wszystko.

W oddali widoczna jest kolejna postać

Za dziewczynką dostrzec możemy jeszcze jedną tajemniczą sylwetkę. Odbiorcy jednoznacznie uważają, że jest to Mnich. W przybliżeniu zauważyć można, że tajemnicza postać ubrana w całości na czarno, stoi nieruchomo. Obejrzenie nagrania sprawia, że na ciele pojawiają się ciarki, a komentarze osób, które natrafiły na filmik, są tego najlepszym dowodem.

-Przerażające, aż trudno uwierzyć w prawdziwość nagrania- napisała jedna z kobiet.

Niestety nie dałam rady obejrzeć do końca– dodała kolejna.

-Cmentarz od zawsze wywoływał u mnie ciarki. Teraz będzie jeszcze gorzej- spuentowała ostatnia.

ZOBACZ MROŻĄCE KREW W ŻYŁACH NAGRANIE:

 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Twoje zakupy z Biedronki przywiezie ci kurier. Nowa usługa podbija rynek
  2. Żona dostała od męża list z prośbą o rozwód. Zdradzał ją z jej siostrą, odpowiedziała
  3. Koty rasowe. Poznajcie najpopularniejsze rasy w Polsce
  4. Jak ubrać dziecko do chrztu zimą? Najmodniejsze i najpraktyczniejsze rozwiązania
  5. Zrobili Kożuchowskiej i Foremniak zdjęcia od dołu. Uznano, że starsza koleżanka zdeklasowała urodą
  6. 20 minut roboty i rodzina upojona błogością. Najlepszy na świecie przepis na naleśniki z tajemniczym trikiem

 

Poprzedni artykułIkony stylu. 15 niekwestionowanych ikon wszech czasów
Następny artykułŻona polskiego piłkarza ma 40 lat i ciało bogini. Jej metamorfoza jest spektakularna
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.