Cmentarze i parki zostały zamknięte. Serwis wydarzenia.interia.pl podaje niepokojące wydarzenia z kraju. Władze musiały podjąć szybką reakcję, by nie narażać mieszkańców na niebezpieczeństwo. Prognozy przewidują jeszcze długie utrudnienia. Cmentarze i parki zostały zamknięte do odwołania.

Władze były zmuszone do natychmiastowej reakcji. Zdecydowano o zamknięciu cmentarzy oraz parków. Sytuacja jest na bieżąco monitorowana, jednak nie zapowiada się, by pogoda szybko odpuściła. Cmentarze i parki zamknięte są do odwołania.

Wiadomości z kraju. Zamknięte cmentarze oraz parki

Serwis informacyjny wydarzenia.interia.pl poinformował o sytuacji znad morza. Okazuje się, że władze Gdańska zadecydowały o zamknięciu do odwołania cmentarzy komunalnych oraz parków Oliwskiego, oraz Oruńskiego. Wszystko spowodowane fatalnymi warunkami atmosferycznymi. Głos w sprawie ograniczeń zabrała rzeczniczka prasowa Gdańskiego Zarządu Dróg i Zieleni- Magdalena Kiljan:

– Ze względów bezpieczeństwa od godzin porannych w środę (14 października) zamknięto do odwołania cmentarze komunalne w Gdańsku oraz parki Oliwski i Oruński – poinformowała Magdalena Kiljan.

Pogoda w Gdańsku jest fatalna, dlatego rzeczniczka apeluje do mieszkańców o niewchodzenie na teren cmentarzy oraz parków:

– Ze względu na warunki atmosferyczne – bardzo silny wiatr i intensywne opady deszczu – zwracamy się do mieszkańców Gdańska o niewchodzenie na cmentarze komunalne oraz na inne tereny zadrzewione – apeluje rzeczniczka GZDiZ.

Następnie dodała, że przy wejściach na cmentarze oraz parki można znaleźć stosowne informacje:

– Na wejściach na dziewięć cmentarzy komunalnych oraz wejściach do Parków Oliwskiego i Oruńskiego wywieszone zostały stosowne informacje – dodaje Magdalena Kiljan.

  1. RMF FM: Nowe restrykcje dla seniorów od jutra. Mamy całą listę nowych obostrzeń dla osób 60+
  2. Niestety, koronawirus może przenosić się w nowy sposób. Właśnie zmieniono kluczowe wytyczne
  3. Nagle pojawił się komunikat ministra MEN. Pilna wiadomość dla wszystkich uczniów

Gdańsk. Prognozy pogodowe

Portal wydarzenia.interia.pl podaje, że dodatkowo cmentarze Łostowski oraz Centralny Srebrzysko zostały objęte zakazem wjazdu samochodów. Prognozy meteorologów wskazują na intensywne opady deszczu i silny wiatr w Gdańsku oraz powiecie gdańskim. Taka sytuacja pogodowa ma się utrzymywać do wieczora w środę.

Dodatkowo poinformowano, że przewiduje się wiatr o prędkości pomiędzy 45 a 60 km/h, a w porywach nawet do 95 km/h. Opady deszczu mają wynieść od 25 do 50 mm. Niekorzystne warunki atmosferyczne mogą występować w większości kraju.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Owczarek niemiecki ma już dwa lata, ale już nie urośnie. Całe życie będzie wyglądał jak szczeniak, powód jest smutny
  2. Warszawa i Kraków na nowej liście czerwonych stref już od dziś? Niebawem rząd ogłosi decyzję
  3. Katarzyna Cichopek wyrzucona z serialu. Została potraktowana w okrutny sposób
  4. Zakaz handlu w niedzielę zostanie zniesiony? Nowe rozwiązanie na czas pandemii
  5. Z jakiego serialu pochodzi ten kadr? Mało osób jest w stanie odpowiedzieć poprawnie
  6. Wyciekł najlepszy pod słońcem przepis na pierogi według Magdy Gessler. Równie aksamitnego farszu nigdy nie jedliście

Źródło: wydarzenia.interia.pl

Poprzedni artykułKatarzyna Cichopek wyrzucona z serialu. Została potraktowana w skandaliczny sposób
Następny artykułNie żyje uwielbiana aktorka. Mąż potwierdził tragiczną informację
Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl