Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Co działo się na pierwszym ślubie Meghan? Osobliwe prezenty i goście w strojach kąpielowych
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 12.09.2021 13:49

Co działo się na pierwszym ślubie Meghan? Osobliwe prezenty i goście w strojach kąpielowych

Meghan Markle
fot. youtube.com/ The Telegraph

Meghan Markle ma za sobą naprawdę ciekawą historię związków. Zanim poślubiła księcia Harry’ego, była żoną Trevora Engelsona. Para pobrała się w 2011 roku na Jamajce, a wesele trwało cztery dni i było naprawdę jedyne w swoim rodzaju.

Trevor Engelson i Markle poznali się w 2004 roku, ale zaręczyli dopiero w 2010. Rok później wzięli ślub. Sama ceremonia trwała 15 minut, za to wesele – aż 4 dni. Ponad 100 gości weselnych dostało naprawdę nietypowe prezenty.

Wesele Meghan Markle – nagość, kosmetyki i narkotyki

Goście, jacy przybyli na ślub Megan i Trevora, otrzymali w prezencie paczki z kosmetykami i skrętami z marihuaną. Na samym weselu, które odbywało się na plaży, wszyscy bawili się w strojach kąpielowych, albo całkowicie nago.

Niestety, upojne chwile nie trwały długo, a huczne wesele przegrało z szarą codziennością. Para rozwiodła się dwa lata później – dziennikarze dotarli do informacji, że Markle zerwała z Trevorem z dnia na dzień, a pierścionek i obrączkę odesłała mu pocztą.

Trevor podobno do dzisiaj reaguje złością na samo wspomnienie jej imienia. Brat Megan, Thomas Markle Jr., tak wspomina jedną z rozmów z byłym mężem siostry:

– Kilka razy podczas rozmowy z Trevorem na temat projektu, nad którym pracowałem, on powiedział wprost: „Porozmawiam z Tobą, ale nie wspominaj jej imienia, bo się rozłączę. Nie chcę słyszeć jej imienia, koniec kropka”.

Zdjęcia z wesela Megan Markle i Trevora Engelsona:

In leaked emails seen by The Sun, the Duchess of Sussex revealed how she would serve the ILLEGAL drug to guests as she tied the knot with Trevor Engelson in Jamaica.

.
Meghan Markle ‚BOASTED about serving marijuana at her first wedding’https://t.co/smudeQZ3yT via @MailOnline

— Flourish gratitude (@song_title) September 4, 2021

Źródło: o2.pl, viva.pl

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

    1. Kilka wskazówek, aby wyglądać doskonale na zdjęciach z wakacji
    2. Opalenizna jak u gwiazd? Znamy na to rewelacyjny sposób
    3. Nie żyje znana polska dziennikarka. Była reanimowana przez godzinę