Kształt palca, a także jego budowa może powiedzieć o nas dużo więcej niż myślimy. Palce każdego z nas mają swój unikatowy kształt. Co mówi o was kształt waszego palca?

Spotkać możemy palce różnych kształtów i rozmiarów. My wybraliśmy trzy najczęściej powtarzające się typy. Kształt palca może powiedzieć o tobie naprawdę dużo. Sprawdź co!

Co kształt palca mówi o mnie?

  1. Typ A. Palce proste. Jesteś chodzącą tajemnicą. Nie lubisz mówić o sobie i znajomi nazywają cię z przekorą „panem/panią zagadką”. Nikt tak naprawdę nie wie, jaki jesteś. Taki kształt palca mają osoby, które żyją w swoim własnym świecie i zamiast gorączki sobotniej nocy wolisz spędzić wieczór sam, z kubkiem herbaty i dobrą książką.
  2. Typ B. Palce zakrzywione. Ten kształt palców mają osoby otwarte i przyjacielskie. Jesteś zawsze otoczony wianuszkiem przyjaciół, którzy cenią twój optymizm. Można tobie ufać nawet z największą tajemnicą, ponieważ nigdy nie zdradzisz sekretu, nawet przy największych torturach. Jesteś osobą bardzo uczuciową i zakochujesz się z prędkością błyskawicy. Jesteś osobą naturalną w każdym calu i nigdy nie udajesz kogoś, kim nie jesteś.
  3. Typ C. Palce o widocznych kostkach. Starasz się zadowolić wszystkich i w efekcie często zapominasz o sobie. Bardzo przywiązujesz się do miejsc i ludzi — jesteś bardzo lojalnym przyjacielem i jesteś w stanie pokonać wszelkie trudy, by pomóc komuś, na kim ci zależy. Ten kształt palca mają osoby niezmiernie emocjonalne, które muszą bardzo uważać, by nie dać się wykorzystać.

Jak widzicie kształt palca może powiedzieć o nas naprawdę dużo. Tylko nie mylmy tego z chiromancją, która jest umiejętnością czytania z linii dłoni. Zastanawiamy się, czy wasz kształt palca i zamieszczony przez nas opis zgadza się z waszą osobowością? Czekamy na wasze komentarze.

Kształt palca
Fot.en.playbrain.me

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ola Ciupa pokazała się bez majtek! Fani: „Masakra”
  2. Zarabia miliony na Instagramie, ma 24 lata i…dwójkę dzieci!
  3. Wiemy, dlaczego Deynn i Majewski wracają do Polski. To nie była ich decyzja

źródło: onet.pl, pl.wikipedia.org

Redaktor Prowadzący portalu Lelum.pl, absolwentka historii sztuki na KUL. Uwielbia eksperymenty kulinarne, filmy Antonioniego i zwiedzać końce internetów. Nienasycona ciekawość świata, ludzi i życia doprowadziła ją do Redakcji Lelum.pl.