Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Co się dzieje u Lewandowskich? Robert i Ania nie spędzają świąt razem, znamy powód rozłąki
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 17.04.2022 20:42

Co się dzieje u Lewandowskich? Robert i Ania nie spędzają świąt razem, znamy powód rozłąki

Lewandowscy
Fot. Sven Mandel, CC BY-SA 4.0 , via Wikimedia Commons; instagram.com/annalewandowskahpba

Ania i Robert Lewandowscy spędzają tegoroczne święta osobno. Ona wyjechała z córkami na Majorkę, on został w Niemczech. Jaki jest powód tego rozstania i jak radzi sobie z nim celebrycka para?

Anna pojechała z córkami, mamą i bliskimi na Majorkę. Publikuje radosne, rodzinne zdjęcia i cieszy się piękną pogodą. Roberta zatrzymały w domu obowiązki zawodowe. Mimo to znaleźli sposób, by choć symbolicznie pobyć razem.

Ania i Robert Lewandowscy spędzają święta wielkanocne osobno

Para kupiła niedawno dom na Majorce, w miejscowości Calvia, warty bagatela 3,5 miliona euro. Posiadłość ma około 411 metrów kwadratowych powierzchni i jest już po remoncie. W okolicy chętnie wypoczywa co roku wielu obywateli Niemiec.

To właśnie na Majorkę poleciała z rodziną i bliskimi Anna Lewandowska. Zamieściła na Instagramie zdjęcie z córeczkami, życząc fanom wesołych świąt. Niestety, Robert jest z nimi tylko duchem.

Piłkarz musiał zostać w Niemczech, ponieważ na niedzielę jego drużyna, Bayern Monachium, ma zaplanowany mecz. Znalazł jednak sposób, by porozmawiać ze swoimi córeczkami w poranek wielkanocny.

Gwiazdor zamieścił na Instagramie zdjęcie, na którym widać, że połączył się z rodziną za pomocą usługi Facetime, pozwalającej na rozmowy wideo.

Tak wyglądają moja tegoroczna Wielkanoc! Wszystkim, którzy świętują, chciałbym życzyć Wesołych Świąt Wielkanocnych! Niech Wasza Wielkanoc będzie pełna radości, szczęścia i pokoju! – napisał na Instagramie.

Warto dodać, że wszystko wskazuje na to, że rodzina Lewandowskich może już niedługo przeprowadzić się do Hiszpanii na stałe. Media donoszą, że Robert już niedługo zmieni drużynę na klub FC Barcelona. Anna wspominała za to, że zaczyna uczyć się hiszpańskiego (więcej TUTAJ).

Zobacz zdjęcia:

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Robert Lewandowski (@_rl9)

Źródło: Pomponik

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Janusz Chabior, Nosowska, Brodka i Zalewski w żałobie. „Chce mi się wyć. Kochałem go”
  2. Fani „Sanatorium miłości” są oburzeni jak nigdy. Nie mogą zrozumieć decyzji Telewizji Polskiej
  3. Syn Krzysztofa Krawczyka wystąpi w „Tańcu z gwiazdami”? Junior zapewnia, że ma smykałkę do tańca