Adriana Kalska tworzyła z Mikołajem Roznerskim parę nie tylko w serialu M jak miłość, ale także w prawdziwym życiu. Aktorka potwierdziła jednak, że rozstali się pod koniec zeszłego roku. Jak to znosi?

Udostępniona przez nią na Instagramie ilustracja może wskazywać na to, że wciąż całą sytuację przeżywa. Co opublikowała?

Jak Adriana Kalska znosi rozstanie?

Adriana Kalska udostępniła na swoim profilu pozornie niewinny komiks autorstwa popularnego w internecie rysownika-satyryka o pseudonimie Andrzej Rysuje. Ilustracja przedstawia kobietę pytającą się zwiniętego na ziemi, ewidentnie przygnębionego mężczyzny, czemu jest smutny. Zaznacza przy tym, że przecież Blue Monday, w teorii najbardziej depresyjny dzień w roku był wczoraj. Mężczyzna wymownie odpowiada, że wciąż świętuje.

Gdyby ta ilustracja została wrzucona w innych okolicznościach, pewnie wszyscy uznaliby ją jedynie za udostępnienie zabawnej grafiki z odrobiną czarnego humoru. W obliczu głośnego medialnie rozstania z Mikołajem Roznerskim można jednak przypuszczać, że Adriana Kalska wrzuciła ten komiks, bo częściowo się z nim utożsamia. Czy faktycznie aż tak bardzo przeżywa koniec ich relacji?

W tym momencie możemy jedynie gdybać. Poza tym sama aktorka oficjalnie informując o rozstaniu, zaznaczyła, że nie zamierza tej sprawy wywlekać publicznie i nie chce się na jej temat już wypowiadać. Wydaje się więc, że nigdy nie poznamy szczegółów tego zerwania, a przynajmniej nieprędko.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Warto też podkreślić, że para pomimo rozstania wciąż musi współpracować ze sobą na planie serialu M jak miłość. Ich postacie również są ze sobą związane.

Zobacz relację:

Adriana Kalska
instagram.com/adriana.kalska.official

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Pokazali, jak Wellman wtula się w Prokopa. Ludzie płaczą ze śmiechu przez jeden szczegół
  2. Widzowie oniemieli. Niesłychane, co w „Pytaniu na śniadanie” ujawniła Ela z „Rolnik szuka żony”
  3. Wstrząsający komunikat na profilu Krystyny Jandy. „Straciłam wszelki sens”