Social media artystów mogą być łatwym sposobem na szybkie i bezproblemowe wyrażenie swoich emocji i samopoczucia. Fani doskonale o tym wiedzą, dlatego każdy sygnał, mówiący o tym, że ich idol może czuć się gorzej, traktują niesamowicie poważnie. Dokładnie tak jest teraz z Dawidem Kwiatkowskim, który zamieścił czarno-białe zdjęcie.

Piosenkarz może pochwalić się pokaźnym gronem wiernych fanów, którzy nie tylko lubią jego muzykę i chwalą jego występy, ale też realnie martwią się o jego samopoczucie. Nic więc dziwnego, że najnowsza czarno-biała fotografią, na której widzimy smutnego artystę, niesamowicie zmartwiła fanów wokalisty.  Pikanterii całej sytuacji dodaje opis, który znalazł się pod zdjęciem.

Dawid Kwiatkowski zmartwił swoich fanów

Na profilu gwiazdora na Instagramie pojawiła się nowa fotografia, która natychmiast zwróciła uwagę internautów. Dawid Kwiatkowski pozuje na niej w basenie. Na tle wielkich okien i równej tafli wody widzimy wyraźnego przygnębionego muzyka, opierającego się o murek zbiornika. Co więcej, zamieszczone zdjęcie utrzymane jest w czarno-białych odcieniach, co tylko podkręciło domysły o złym samopoczuciu artysty.

Żeby tego było mało Dawid Kwiatkowski, podpisał post w niezwykle krótki, ale wymowny sposób. Postanowił zacytować słowa jednego z piosenek Shawna Mendesa, opowiadającej o wakacyjnej miłości. Utwór „Summer Of Love” zawiera wspomnienia chłopaka, wracającego myślami do swojego letniego romansu.

-To było lato miłości — podpisał fotografię Dawid Kwiatkowski.

Czy Dawid Kwiatkowski ma złamane serce?

Krótki opis wywołał burzę myśli wśród wiernych fanów piosenkarza. Czy to możliwe, że artysta właśnie zakończył swój wakacyjny romans, podobnie jak autor chwytliwego utworu? A może wręcz przeciwnie, jest on teraz naprawdę szczęśliwy, a zdjęcie nie ma nic wspólnego z rzeczywistością?

Pikanterii całej sprawie dodaje fakt, że ostatnim czasem na profilu jurora „The Voice Kids” pojawiło się kilka zdjęć z tajemniczą dziewczyną. Na jednym z nich gwiazdor nie miał na sobie koszulki, a stojąca za nim kobieta pozbawiona była bluzki. Fani zaczęli się zastanawiać, czy to możliwe, że parę łączy coś więcej niż praca i koleżeństwo?

Na razie nie wiadomo, co kryje się za enigmatycznym zdjęciem na profilu piosenkarza. Pozostaje nam tylko mieć nadzieję, że wszystko jest u niego w porządku.

Zobacz zdjęcia:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. „The Voice Kids”: Dawid Kwiatkowski nie mógł powstrzymać łez po występie jego grupy. Wzruszający moment
  2. Czarna koronka nie zasłoniła wiele. Justyna Steczkowska z okazji 50. urodzin poszła na całość, do sieci trafiło gorące nagranie
  3. Edyta Golec nie zdążyła na samolot i wylądowała przed drzwiami cerkwi. Nie spodziewała się takiego rozwoju wydarzeń

 

Optymistka z mnóstwem pomysłów i masą pozytywnej energii. Z wykształcenia absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z zaciekawieniem śledzę wszystkie wydarzenia na świecie i w mediach społecznościowych. Interesuję się psychologią, radiem, muzyką i zdrowym odżywianiem.