Czy królowa Elżbieta ma problemy ze zdrowiem? Jej widok na wtorkowych wydarzeniach publicznych bardzo zaniepokoił poddanych. Co dzieje się z królową Wielkiej Brytanii?

Królowa Elżbieta II ma już 95 lat. Dlatego kiedy na jednej z uroczystości pojawiła się w asyście swojej córki, księżniczki Anny, na dodatek idąc o lasce – media w Anglii zaczęły doszukiwać się w tym większych problemów zdrowotnych.

Elżbieta II ma problemy ze zdrowiem?

Ostatnio Elżbietę II widziano idącą o lasce w 2004 roku – wtedy używała jej po operacji kolana. Co dzieje się teraz? Poddani mogli być zaniepokojeni, tym bardziej że 9 kwietnia 2021 roku zmarł mąż królowej, książę Filip.

Królowa Elżbieta II we wtorek brała udział w nabożeństwie dziękczynnym z okazji setnej rocznicy powstania Royal British Legion. Na uroczystości pojawiła się w towarzystwie księżniczki Anny, wspierając się o laskę.

Na szczęście królowa szybko wyjaśniła, że laska służy jej jedynie dla wygody, a nie jest narzędziem niezbędnym do poruszania się. Elżbieta podpierała się na niej dla komfortu, a nie z powodu konkretnych problemów zdrowotnych.

Źródło: Party.pl

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

1. Nie żyje polski sportowiec. 41-latek był legendą w swoim zespole
2. Z zagranicy przyszła paczka. Adresatem Jacek Jaworek
3. Na zdjęciu ukryta jest panda. Tylko 5% osób jest w stanie odnaleźć zwierzę