Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Co się dzieje z Margaret? Fani martwią się jej wyglądem, artystka zrzuciła sporo kilogramów
Martyna Kucharczyk
Martyna Kucharczyk 10.05.2022 23:50

Co się dzieje z Margaret? Fani martwią się jej wyglądem, artystka zrzuciła sporo kilogramów

Margaret
fot. TRICOLORS/East News

Gdy internauci zobaczyli nagranie Margaret tańczącej do swojego nowego utworu, natychmiast zareagowali. Zaczęli komentować jej wagę i podejrzewać, że ma problemy zdrowotne. Piosenkarka w końcu postanowiła wyjaśnić sprawę.

Podczas rozmowy z Beatą Tadlą, Margaret odniosła się do licznych wpisów i artykułów dotyczących jej wyglądu. Zirytowana gwiazda zapewniła, że dba o swoje zdrowie, a szczuplejsza sylwetka jest tylko efektem ubocznym nowej diety.

Fani zaniepokojeni wyglądem Margaret

Margaret już od lat króluje na polskiej scenie muzycznej. Takimi utworami jak „Thank you very much” czy „Cool me down” podbiła listy przebojów i zdobyła liczne grono fanów. Teraz udostępniła nagranie, na którym tańczy do swojej nowej piosenki „Cry in My Gucci” i zasugerowało internautom, by angażowali się w tworzenie z nią tanecznego trendu.

– Dawajcie szalone tańce! Udostępnianko będzie czynione — napisała.

Niestety, ich reakcja mogła ją bardzo rozczarować. Obserwatory natychmiast zaczęli komentować jej wygląd i snuć teorie dotyczące jej stanu zdrowia.

– Nie wyglądasz zdrowo. Mam nadzieję, że wszystko ok i badasz się regularnie

– Co się z nią stało?

– Jaka ona jest szczuplutka, jejku! – pisali internauci.

Margaret odpowiedziała na falę krytyki

Margaret wraz z nowym singlem niewątpliwie zmieniła swój wizerunek. Znacząco skróciła włosy i przefarbowała się na rudo. Jednak komentarzy dotyczących swojej aparycji nie potrafiła zaakceptować. Postanowiła odpowiedzieć na krytyczne uwagi. Podczas rozmowy z Beatą Tadlą w programie „Onet Radio” została zapytana o swój stan zdrowia. Dziennikarka poruszyła kwestię „zmartwionych fanów” i poprosiła wokalistkę o uspokojenie internautów.

– Bawi mnie ta figura stylistyczna, że „fani się martwią”. W tym jest dużo agresji — zaczęła rozbawiona Margaret.

Wokalistka wyjaśniła, że jej szczuplejsza figura jest efektem ubocznym kuracji i nowej diety. Gwiazda schudła właśnie dlatego, że zadbała o swoje zdrowie.

Właśnie w ramach tego, że się badam, schudłam. Zaczęłam się odpowiednio odżywiać i ogarnęłam pewne hormonalne sytuacje, które się wyrównały. This is me. Sorry, guys — skwitowała artystka.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Anna Mucha przekazała przykrą wiadomość. Mieli być razem do końca, teraz widmo rozstania wisi nad bohaterami
  2. Kasia Cichopek w objęciach znanej gwiazdy. Zdjęcie jest odpowiedzią na nurtujące pytanie
  3. Niespodziewane wieści. Michał Wiśniewski ogłosił, że weźmie kolejny ślub
Tagi: Margaret