Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Mężczyzna zaczął ją nagrywać, kiedy leżała na betonie. Margaret zwróciła się do fanów w nietypowy sposób
Martyna Pałka
Martyna Pałka 07.04.2023 11:59

Mężczyzna zaczął ją nagrywać, kiedy leżała na betonie. Margaret zwróciła się do fanów w nietypowy sposób

Margaret
fot. KAPIF; Instagram/@margaret_official

Na oficjalnym Instagramie Margaret pojawił się zaskakujący filmik. Mężczyzna nagrał piosenkarkę, jak leży na betonie. Gwiazda zwróciła się do swoich fanów.

Wokalistka nie od dziś uznawana jest za jedną z najbardziej charyzmatycznych i barwnych postaci w polskim show-biznesie, jednak ostatnie nagranie w jej social mediach mogło zdziwić jej fanów.

Margaret opublikowała w sieci zaskakujące nagranie

Wokalistka od zawsze uwielbiała zaskakiwać fanów swoimi kreacjami scenicznymi czy zachowaniem. Jakiś czas temu zaczęła również bardziej udzielać się w social mediach i częściej nagrywać tiktoki, czy pokazywać, jak wygląda jej codzienność.

Teraz Margaret postanowiła zamieścić na swoim profilu na Instagramie krótkie nagranie, na którym zaapelowała do swoich fanów. Niestety, wszyscy bardziej niż na słowa artystki zwrócili uwagę na fakt, że… leży ona na betonie.

Nie będzie baranka, święconki i obrzędów. Edyta Golec spędzi święta inaczej niż miliony Polaków

Margaret zwraca się do swoich fanów

Gwiazda ubrana jest w duży żółty podkoszulek z czarnymi nadrukami oraz czarne spodnie. Na głowie ma dopasowaną czapkę, spod której nie wystają żadne włosy piosenkarki. Jednak to, co najbardziej zastanawia na nagraniu to poza w jakiej znajduje się artystka.

Margaret leży na betonie, a swoje wyprostowane nogi ma oparte o znajdującą się naprzeciw ścianę. Autorem nagrania jest tajemniczy mężczyzna, który podobnie jak gwiazda spaceruje po betonie bez butów.

Podczas filmiku słyszymy, jak wokalistka zachęca swoich fanów do zajrzenia na jej profil na YouTubie, gdzie wrzuciła nowe materiały do każdego numeru z najnowszego albumu.

Margaret zaprasza do obejrzenia swoich materiałów w nietypowy sposób

To nie pierwszy raz, kiedy gwiazda zaskakuje swoich fanów swoim wyglądem i zachowaniem. Już pod koniec 2022 roku wielbiciele artystki drżeli o jej zdrowie i zastanawiali się, co spowodowało nagłą metamorfozę piosenkarki.

Margaret bardzo zmieniła wtedy swój wizerunek. Nie tylko bardzo schudła, czym zmartwiła swoich fanów, ale też zaczęła się inaczej ubierać i zachowywać. 

Zobacz zdjęcia:

Margaret 2.jpg
fot. Instagram/@margaret_official
Margaret 1.jpg
fot. Instagram/@margaret_official
Tagi: Margaret