Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak od kilkunastu miesięcy wspólnie prowadzą „Dzień Dobry TVN”. Panie do tej pory świetnie się spisywały i pomimo różnic w charakterze dobrze dogadywały. Czy pozostanie tak po tym, co zostało powiedziane?

Obydwie panie bowiem otwarcie przyznały, czego w sobie nie lubią. Wszystko w ramach cyklu „Krótka Piłka”, emitowanego w trakcie wyżej wspomnianego programu.

Czego prowadzące „Dzień Dobry TVN” w sobie nie lubią?

Format ten polega na udzielaniu szybkich i krótkich odpowiedzi na pytania, które często są niewygodne. Właśnie z takim zmierzyły się obydwie panie. Zostały bowiem zapytane o to, jakie cechy powinna przepracować druga współprowadząca. Udzielając pochopnej odpowiedzi, każda z nich mogła się narazić na złość koleżanki. Co w takim razie mówiły?

Ewa Drzyzga stwierdziła, że Agnieszka Woźniak-Starak ma zbyt cięty język, nad którym powinna popracować. Faktycznie jej koleżanka jest bowiem dobrze znana z tego, że mówi, co uważa i nie przebiera przy tym w słowach. Dało się to po niej poznać chociażby na samym początku wojny na Ukrainie, gdy jeszcze przed dokonaniem zbrodni przez wojska rosyjskie otwarcie porównywała Putina do Stalina.

Z kolei Ewa Dzyzga według swojej koleżanki powinna popracować nad przesadnie empatycznym podejściem. Nie wszyscy mogą uznać taką cechę za wadę, ale w niektórych sytuacjach faktycznie może się ona tak objawiać. Szczególnie wtedy, gdy dziennikarka powinna być ostra wobec swojego rozmówcy, a nie jest. Jak jednak można zauważyć, Panie wytknęły sobie wady, które jednocześnie nawzajem sobie nadrabiają. To pokazuje, jak dobrze dobraną parą są.

Nie należy więc uważać, że ich relacje po tych odpowiedziach się popsują. Tym bardziej że były pytane także, o to, co w swojej koleżance cenią i w tym wypadku odpowiadały w dużo bardziej zdecydowany sposób. Agnieszce Woźniak-Starak imponuje to, jak Drzyzga jest opanowana, a z kolei druga z prowadzących pochwaliła koleżankę za emanowanie radością i pozytywną energią.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Media podają nadzwyczajne wieści o Ewie Krawczyk. Wdowa po piosenkarzu miała zrobić rzecz, o której jego syn może tylko marzyć
  2. Wiadomo, co Katarzyna Cichopek robi po głośnym wywiadzie męża. Dziś wieczorem odbędzie miłe spotkanie
  3. Don Vasyl rozczarowany, wypowiedział się o Viki Gabor. Zauważył zasmucający go szczegół

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl