Tamara Gonzalez Perea, znana jako Macademian Girl, przed ponad dwa lata prowadziła poranny program Telewizji Polskiej „Pytanie na śniadanie”. Wcześniej zasłynęła zaś przede wszystkim dzięki modowemu blogowi, a także uczestnictwu w programie „Agent – Gwiazdy”. Po rezygnacji z medialnej kariery postanowiła jednak całkowicie przewartościować swoje życie i zająć tak zwaną „duchowością alternatywną”.

Nowe życie prowadzącej „Pytanie na śniadanie”. Co robi Tamara Gonzalez Perea?

Po kilkunastomiesięcznej przygodzie z telewizją publiczną była już blogerka zdecydowała się na zakończenie współpracy, powodem miała być zaś chęć kontrolowania przez ówczesnego pracodawcę innych podpisywanych kontraktów.

Dla mnie, jako influencerki, jest to umowa niekorzystna – stwierdziła wtedy w jednym z udzielonych wywiadów.

Rezygnowała z „wielkiej kariery” w Telewizji Polskiej zbiegła się w czasie z zawieszeniem bloga. Wszystko to, by zająć się… duchowością, a także „psychologią alternatywną”. Od tamtej pory Tamara regularnie raczy pół miliona swoich instagramowych fanów podobnymi treściami.

Jeden z wpisów ex-influencerki dotyczy… „świętej” tabaki rdzennych mieszkańców Ameryki.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Rapé ma silne działanie, absolutnie nie jest jednak narkotykiem! Składa się na nią popiół z kory drzewa Pau Pereira i mapacho, święty tytoń Azteków. Odczuwam zdecydowanie więcej balansu, łatwiej mi o kontakt z własnymi emocjami oraz lepiej trzymam swoje własne granice, w tym te energetyczne – zachwalała produkt.

W innych wpisach wspominała z kolei o „budzeniu w sobie bogini”, „grze na misach”, „Kręgu Mocy Afrodyty” czy… „Ustawieniach systemowych Hellingera” (teoria, która jest przez część specjalistów uznawana za pseudonaukową, jej propagowanie jest zaś zakazane w części krajów świata).

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Tamara Gonzalez Perea ???? (@tamaragonzalezperea)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. „Pytanie na śniadanie”: Widzowie zaskoczeni zachowaniem prowadzącej. Co sobie myślała?
  2. Nie do wiary z kim Roznerski pojawił się na salonach. Nie mogła oderwać od niego wzroku
  3. Piotr Gąsowski w centrum dramatycznych zdarzeń. Przyjechała straż

Redaktor