Przemek Kossakowski to jeden z najbardziej lubianych prowadzących stacji TTV. Ku rozczarowaniu fanów jakiś czas temu postanowił zrobić sobie przerwę od telewizji i oddał się innym zajęciom. Teraz pokazał się w odmienionej wersji. Zdaniem internautów nie wygląda korzystnie.

Były mąż Martyny Wojciechowskiej właśnie zwiedza Albanię, a zdjęciem z wyprawy podzielił się na Instagramie. Część obserwatorów Przemka Kossakowskiego zwróciła uwagę na piękne okoliczności przyrody, natomiast najwięcej emocji wzbudziła broda „Kosy”.

Przemek Kossakowski w nowym wydaniu

Na instagramowym profilu Kossakowskiego już nie po raz pierwszy możemy podziwiać imponujące widoki. Pod najnowszym zdjęciem napisał:

— Gjirokastra, miasto srebrnych dachów i tysiąca schodów. Miejsce, które już wkrótce stanie się kolejną zadbaną i wysterylizowaną, turystyczną perłą Bałkanów. Na szczęście dzisiaj można jeszcze znaleźć tu szorstką prawdę zapuszczonych zaułków i ukruszonych elewacji.

Nawet „perła Bałkanów” nie przyciągnęła uwagi internautów aż tak bardzo, jak widok Przemka, który od dłuższego czasu nie widział maszynki do golenia. Jak został oceniony po metamorfozie? Cóż, chyba nie na takie komentarze liczył.

Fani reagują na widok odmienionego Kossakowskiego

Na opublikowanym zdjęciu był mąż Martyny Wojciechowskiej wygląda dość ponuro, a przez zarost trudno ocenić, czy choć próbował się uśmiechnąć. Obserwatorzy szybko ruszyli z komentarzami:

— Chłopie aleś zarósł.

Trochę nie do osoby i nie do twarzy.

— Panie Przemku proszę zgolić zarost. Dodaje lat. Jest Pan taki przystojny i taki młody. Uwielbiam Pana bez zarostu.

Co ciekawe, Przemek zdecydował się odpowiedzieć na ostatni komentarz. Wiele wskazuje na to, że długi zarost nie stanie się elementem długotrwałego wizerunku dziennikarza.

— Rozważę tę uwagę — skwitował.

Zobacz zdjęcia:

Przemek kossakowski
TRICOLORS/East News
Przemek kossakowski
instagram.com/przekossakowski

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. „Mam talent!”. Agnieszka Chylińska była na „nie”. Wkrótce pożałowała swojej decyzji
  2. Do końca tęsknił za ukochaną Henryką. Franciszek Pieczka był niesamowicie wdzięczny żonie, zrobiła dla niego piękną rzecz
  3. Ujawniono, co wyprawia się w domu Marka Kondrata i 38 lat młodszej żony. Antonina Turnau trzyma męża krótko?

Wydawca i kierownik treści kobiecych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość: marta.kulik@iberion.pl