Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Co się stało z włosami Ewy Farny? Trudno uwierzyć, co zrobiła z pięknymi, grubymi puklami
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 19.09.2023 07:14

Co się stało z włosami Ewy Farny? Trudno uwierzyć, co zrobiła z pięknymi, grubymi puklami

Ewa Farna
Ewa Farna przeszła metamorfozę fryzury. Fot. Piotr Molecki/East News

Ewa Farna przeszła wielką metamorfozę fryzury. Gdy zobaczyliśmy ją na teledysku do jej najnowszego klipu, aż nas zatkało. Znudziły jej się naturalne, grube pukle włosów? Każda kobieta jej ich zazdrościła. 

Ewa Farna jest szczęśliwą mamą

Ewa Farna jest polsko-czeską piosenkarką, autorką tekstów i kompozytorką. Już od dziecka była silnie związana z muzyką i wiedziała, że to właśnie z tą branżą chce związać swoje życie. Na swoim koncie ma mnóstwo piosenek, które stały się prawdziwymi hitami, a w dodatku zostały odznaczone prestiżowymi nagrodami. 

Życie prywatne Ewy Farny jest równie udane, jak to zawodowe. Artystka jest szczęśliwą mamą dwójki dzieci, synka Artura i córeczki Elli. Ich ojcem jest Martin Chobot, z którym tworzy udany związek już od przeszło 10 lat.

Mam świetnego faceta, który nie boi się być z silną kobietą. Podziwiam go za to. Wiem, że wiele kobiet nie potrafi znaleźć mężczyzny, który zaakceptuje to, że nie codziennie jest obiadek na stole, posprzątane w domu, a dzieci otoczone opieką. Trudno czasem być facetem gwiazdy – mężczyźni boją się, że to odbiera im męskość. Ale w domu nie mam potrzeby dominacji – opowiadała w rozmowie z Galą.

"Wczoraj straciłam całe moje życie". Serce 23-letniego piłkarza przestało bić. Dopiero co się oświadczył

Ewa Farna nagrała oryginalny teledysk

Choć Ewa Farna musi pogodzić karierę z domowymi obowiązkami, w tym opieką nad dwójką dzieci, znakomicie jej to wychodzi. Wokalistka jest zaangażowaną mamą, jednak nie przeszkadza jej to w wydawaniu kolejnych hitów. Po urlopie macierzyńskim wydała nową płytę, a potem wyruszyła w trasę koncertową po Polsce i Czechach.

Do jednej z nowych piosenek Ewa Farna postanowiła stworzyć oryginalny klip. Utworzyła stronę, na którą jej fani mogli dodawać swoje zdjęcia i dzięki temu stworzyć swoją własną wersję interaktywnego teledysku. Natomiast na oficjalną wersję wideo wybrała kadr jednego z fanów, Mateusza. To jednak nie ten innowacyjny pomysł zwrócił naszą uwagę, gdy po raz pierwszy oglądaliśmy klip. Okazuje się, że Ewa Farna wystąpiła w nim w zupełnie nowej fryzurze!

Projekt bez nazwy - 2023-09-18T223819.679.png
Ewa Farna i Martin Chobot. Fot. KAPiF
Projekt bez nazwy - 2023-09-18T223856.575.png
Ewa Farna przeszła metamorfozę fryzury. Fot. KAPiF

Nowa fryzura Ewy Farny - wygląda zupełnie inaczej!

Ewa farna przez lata kariery utrwaliła w głowach fanów jeden, spójny wizerunek. Jej wygląd od zawsze kojarzył się z pięknymi, długimi, naturalnymi brązowymi włosami, których zazdrościło jej tak wiele kobiet. Niespodziewanie wokalistka zdecydowała się na zmianę fryzury. Na łamach swojego nowego teledysku wystąpiła we włosach w odcieniu platyny i z prostą grzywką. 

Wszystkie fanki “starej” fryzury Ewy Farny mogą jednak spokojnie odetchnąć — na teledysku gwiazda wystąpiła w peruce. Choć trzeba przyznać, że naszym zdaniem jasne włosy również bardzo pasowałyby artystce.

A jakiego Wy jesteście zdania?

Tagi: ewa farna